...foceno srdcem

Na hřišti nedaleko chalupy...

1. května 2009 v 23:03 | Mandie...Kikííís...
Nic se mi nechce psát, až na to, že si přijdu jako detektiv Mandý Holmz. :D K těm fotkám není co dodat. Vlastně jen jedna věta. :D Já ty kluky prostě žeru! :)

Venku po Jihlavě...

18. listopadu 2008 v 22:18 | Mandie...Kikííís...
...jihlavskej zámeček

Po nás potopa...

6. listopadu 2008 v 22:27 | Mandie...Kikííís...
...aneb když v jihlavským charámu konzumu jménem City Park teče nejen Pepsi plným proudem. :D Po škole jsme tam s holkama zaskočili a myslím, že ty fotky mluví za všechno. A co teprve to video, který možná hodím taky na net. :D:D Tak už se můžete kochat a snad mě nikfo z holek nezabije. :) A teď letím, páčko. :)
(Přemýšlela jsem a nakonec jsem tam copyright nedala, jen na tu první, ale věřte tomu, že by mě hodně naštvalo kdyby si to někdo okopčil a vydával za svoje, ale můžu jenom doufat, že se tak nestane a nikomu se to zas tak moc nebude líbit :D.)

Den otevřených dveří památek v Jihlavě...

30. září 2008 v 22:27 | Mandie...Kikííís...
...nepamatuju si přesnej název akce, ale mluví to podle mě za vše. :D Vytáhla jsem dvě fotky, který se mi líbili, fotil je taťka a jsem na nich já sama. Zmiňovala jsem se tady. Jedna je míň kvalitní, bohužel. :(

Ta první, která má v sobě trochu šumu(na foťáku bylo nastavený moc velká ISO), ale taky něco čím mě okouzlila. Focená z Brány Matky Boží a v pozadí jihlavská radnice. :)
A druhá je focená kousek od kostela sv. Jakuba s ním v pozadí(víte, jak to myslím). :D
Chtěla jsem přidat zase něco jinýho, než jen samý kecy, tak kdyžtak napište, jak se Vám fotky líbí/nelíbí. A teď už jdu tak páá.. :)

Česko-Saské Švýcarsko...

14. srpna 2008 v 14:45 | Mandie...Kikííís...
...tímhle tématem mě vlastně by se dalo říct inspirovala Markét, když napsala na blog, že tam odjíždí. Já sem tam s rodičema byla v roce 2005 a prošla sem pár fotek odtud a některý sem dám.
(sorry za tu kvalitu, ještě si s tím pohraju ;)
(→celý článek)

Z výletu v Praze...

22. května 2008 v 11:40 | Mandie...Kikííís...
...o výletu s rodičema do Prahy sem určitě už něoc málo psala a teď Vám sem dám dvě (vlastně tři) fotky odtud, s kerýma sem si trochu hrála...jako nevypadá to zas tak špatně, mohlo bejt hůř :D no nwm nwm...ale ta u tý fontány je asi hezčí a ještě jak je tam ten Pražskej hrad (teda ten Vít hlavně :D), mmmm :D:D posuďte sami :) po kliknutí na ně se otevřou na DA a pak se na ně můžete mrknout ve větším.. :)

Naše foto z GC...:D

2. dubna 2008 v 21:41 | Mandie...Kikííís...
...až upravím a zmenším a trochu "vyčistím" všechny fotky z GC (kerejch moc není) a ta kvalita je sice nic moc :( tak asi ještě přidám další, ale teď sem si jen tak trošku hrála s fotkama...ale není to nic extra, něoc jako obyč koláž...:D po kliknutí na obrázek se zobrazí zvětší...jinak se omlouvám za to nepravidelný přidávání, ale ěm se do toho nějak moc nechce ;) tak pápá.. :)

S Luckou ve městě...+jedna z oslavy Markét...

27. ledna 2008 v 22:29 | Mandie...Kikííís...
...sem dneska byl s Luckou ve městě a vyfotili sem celkem tři fotky, z čehož dvě se mi zdají ještě jakžtakž přijatelný na to abyste sem nepřetsali chodit :D:D no a ta třetí fotka je z oslavy narozek Markét ani nevím jelsi je hezká ale mě se prostě líbí :D:D takže pokud ty fotky chcete vidět, tak po rozvážení klikněte na celý článek :) a já se loučím, dobrou noc :)

S Kájou na zastávce...

19. ledna 2008 v 20:26 | Mandie...Kikííís...
...když sem včera jela od Káji tak sme se ještě na zastávce fotili a šikulka Kája z pát fotek udělala tenhle výtvor...(nelekněte se tý osůbky nalevo :D)

Fotka ze štědrýho dne...

26. prosince 2007 v 22:59 | Mandie...Kikííís...
...na štědrej den sem vyfotila(spíš táta vyfotil) i pár dalších fotek...ale tahle se mi z nich líbí nejvíc...mi příde že mi tam úplně úžasně září oči :)...možná sme do tohohle článku přidám ještě pozděj další fotky...uvidím...kdyžtak napište jak se Vám líbí :)...a já budu muset letět páč sem měla jít už ve 22:20 O:-)...tak se zatím mějte a dobrou...(na vlastní ne

Tady se někdo nudil...:)

27. listopadu 2007 v 15:30 | Mandie...Kikííís...
...nadpis asi mluví za vše...prosět sem se nudilam vyfotila sem se a ono z toho vyšli celkem hezký fotečky a tak jako dvě sem vybrala a upravila a dám vám je semka...tak tohle je asi tak tejden stará fotka? Jj tak nějak :)) tak snad nebudou nějak moc negativních komentů :D...

Fotky od Káji z Milovic...

17. listopadu 2007 v 22:45 | Mandie...Kikííís...
...já lemta sama o sobě sem dnesak zase v podstatě eště nic pořádnýho nepřidala co? No každopádně teďkom sem přidám pár foteček když to nazvu z "náhradní oslavy narozenin" Káji...jako vyfotili sme jich poměrně dost, ale jako dost jich nevyšlo takže mi je Kája ani neposílala a ještě sem jich pár vyřadila já sama :D ...takže jesli je chcete vidět→celý článek...a já se s váma zatím loučím a du spát :)) ozvu se zejtra...(jo Kájo, neva že sem tam hodila ten svůj copyright?)

Já o prázkách 2005...

13. listopadu 2007 v 22:09 | Mandie...Kikííís...
...sem s našima byla v česko-saským Švýcarsku a tyhle fotky sou konrkténě první dvě z Pravčické brány a třetí ze soutěsky teď si nejsem jistá ale myslím že z Edmundovi :D...takže přeju pěkný pokoukáníčko...ale jen na vlastní nebezpečí ;) jo a ani nevím proč sem dávám tyhle starý fotky ale na pc sem se k nim nějak dostala a tak sem si řekla že je sem dám...tak se sand neleknete no...:D ...opravdu ty fotky chcete vidět? →celý článek... (PS.:...to sem eště neměla rovnátka, lépe řečeno měla sem jen ten oblouk na zadních zubech :D)

Ze cvičení...

20. října 2007 v 22:50 | Mandie...Kikííís...
...z našich talzvaných usínání na žíněnkách...první tři sou z usínání kerý proběhlo asi před 14 dnima a ta poslední je z dubna...tak jako dávám je semka páč mě každá něčím zaujala...nevím jak se budou líbit ale tak doufám že se moc neleknete...jo a prosímvás komentáře typu si trapka atd si klidně nechte pro sebe a pokud se vám na ně nechce dívat prostě tehle článek přejeďte...

Fotky z Vídně...19.9.2007...

29. září 2007 v 23:19 | Mandie...Kikííís...
...jak už sem psala 19.9. sme byli ve Vídni na Schönbrunnu a tady už sou slibovaný fotky...budou u toho nějaký ty komentáři ode mě, ale doufám, že taky něco málo do komentů připíšete vy...:)) předem díkys...(to nahoře je tamní zámecká zahrada) doufám, že se Vám budou líbit a trochu se zasmějete xD další články přidám až zítra teď už pudu spát tak pápáá a dobrou... :)) jo a sorry za horší kvalitu u někerých fotek...

Pár fotek u Aničky...

9. září 2007 v 20:45 | Mandie...Kikííís...
...dneska sme odpo byli s Markét u Aničky...fotili sme pár fotek tak je vám semka teď hodím mno...nelkněte se xD...zobrazí se po kliknutí na celý článek...tak se zatím mějte a čusky...PS.: kdyžtak napište komenty :)) předem dík...

Pár foteček v pláštích na chemii xD...

5. září 2007 v 19:05 | Mandie...Kikííís...
...tady sou ty slíbený fotky s Elčou :))...(uvidíte je jen když kliknete na celý článek) ...jo a eště upozorňuju že je to jen na vlastní nebezpečí xD...jj a sorry za zhoršenou kvalitu prvních tří fotek-je to focený mobilem ale nebylo to nasvícený...ta poslední je focená mobilem ale nasvícená...

Včerejší výlet...

1. září 2007 v 10:30 | Mandie...Kikííís...
...včera sem byla s mým rodičema na výletě do jižních čech...bylo to strašně unavující ale byl to pěknej zážitek...byli sme na Českým Krumlově na zámku a v Třeboni v bazéně...tady sou tři fotečky..snad budou stačit...pápáá...(další dvě fotky se zobrazí v celým článku) :))
...v Českým Krumlově...↑↑↑

Táborovej sraz...

26. srpna 2007 v 21:52 | Mandie...Kikííís...
...něco v tom smyslu se dneska mělo konat...bylo nás tam 5 ale později sme zůstali už jen tři...ale i tak to bylo fajn...tak Vám semka dám tři fotečky...no a tak to je asi tak všechno co bych k tomu řekla...tak páčko (fotky?→celý článek)

Fotky s Mončou a Marťou...

25. srpna 2007 v 21:36 | Mandie...Kikííís...
...tak tady je pár foteček co sme vyfotili s holkama...a ty první dvě sem fotila včera k večeru...doufám že se Vám budou líbit...chcete se na ně mrknout?→celý článek...ale upozorňuju na vlastní nebezpečí xD...a předem děkuju za komentáře :))
...tuhle fotku sem fotila včera a mě osobně se strašně líbí :)) ↑↑↑
 
 

Reklama