Říjen 2009

Skandál v historii Partičky Ká...

6. října 2009 v 22:12 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...snad jedinej, ale ten největší. To byste nevěřili, co se stalo. (Dobře, asi věřili, ale já sit prostě strašěn beru. A taky osobně. Hlavně, že ten později zmiňovanej týpek u pokladny mrká na všechny 11-letý holky. :D)
Jak většina lidí z našeho města ví, v City Parku je už od otevření, což je už dýl než rok máme v KFC bezdenej kelímek. Jasně, teď už je to v každým KFC všude, ale loni na konci října byste to jinde hledali marně. A taky na základě toho pití vlastně vznikla Partička Ká, o níž si myslel Marek Ztracený, že má něco společnýho s Annou K. Heh. :D A dneska k nám, když jsme tam zase po delší době byli, po roce přišel jeden týpek právě z KFC s tím, že tak, jak jejich služby využíváme my to správně nemá chodit, je to kelímek jen pro jednu osobu, nepřenosnej, musí v něm být jen jedno brčko, tos tou že příště už nás vyvede ochranka a že to je potom fakt trapný. A to, že náma seděla parta asi 10 lidí a dělali totéž, co my a plno dalších lidi okolo taky, už nikomu nevadí. A navíc ceduli, kterou měli na jedný pokladně a kterou jsem si chtěla vyfotit, ale nestihla to, už sundali. Mám za to, že buď mají "vyhodit" všechny nebo nikoho, s tímhle ať se na mě nezloběj.

Jinak včera po mojí 14-denní nepřítomnosti kvůli angíně (naštěstí "jen", hrozili mi prvně i mononukleozou) jsem byla zase ve škole, a když už vidím, jak budu psát tolik písemek najednou, ještě si toho musím strašně moc dopsat a hlavně se to naučit, mám chuť nejradši odletět někam hodně do pryč, třeba na nějakou kometu, ta bude taky zítra částí mýho referátu do zemáku. :D

A jak jsem se Vám tady rozplývala nad tou krásnou slunečnicí, tak nakonec i ona, nebo spíš teda ta procházečka přispěla k mojí nemoci, no. :( Ale aspoň jsem stihla zkouknout hodně seriálů, místama si něco zahrát, navštívily mě veledůležitý návštěvy :), poklidila sem si pokoj a našla tu plno dalších blbostí, který už mi skoro chyběli. :D A taky jsem chytila Petin syndrom, což znamená (od teď :D), že jsem si lakovala nehty několika barvama. Jenže nevím, jestli to za to dopisování a spol. stálo. A navíc jsem až dneska zjistila, jaký máme krásný posezení v krku. :D

Teď už k prakticky poslednímu, ukončovacímu odstavci. Zítra večer se školou odjíždím do Berlína, vracet se budem asi někdy v neděli ráno. Už se docela těším, aspoň budu mít klid od toho každodenního života, kterej mě štve hned druhej den. Podle všeho bysme tam mohli mít i přístup na net, tak se třeba ozvu, třeba ne. Jak se mi bude chtít. Tak se tady mějte, já doufám, že si to taky užiju a nedojde snad k žádným rozporům, krizím nebo ničemu takovýmu. Pá... :)
...nelekejte se prosím tolik, jako já. :D ↑

Já Ti věřím, Ty bys i atentátníka přesvědčila, aby tu bombu snědl. :D
Všude, naprosto všude. Pche. :D

Jubilejní 20.design...

3. října 2009 v 15:49 | Mandie...Kikííís... |  ...blog a historie
...dlouhá chvíle se s kreativní náladou sešla a já sem si sedla k počítači a po dýl než roce se rozhodla předělat design na blogu. Když si vezmu, že v posledním článku o designu jsem se omlouvala, že jsem ho předělala asi až po 4 měsících, tak se teď musím smát. :)
Nevím, jak se ostatním tenhle bude líbit, docela jsem improvizovala, takže vůbec nevypadá tak, jak jsem si představovala. Každopádně v tom nevidím problém, protože se mi fakt líbí. :)
Ještě chci něco udělat se záhlavím, ale zatím si nejsem úplně jistá, co to bude.
Takže pokud máte nějaký připomínky apod., ráda si v komentářích přečtu kritiku, ať už bude pozitivní i negativní. Předem dík. ;)