Červenec 2009

Di dom!

22. července 2009 v 22:10 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
↑ Jedna z hlášek, která mi zase na dlouho zůstane v srdíčku a budu jí ráda používat. :D

Tak koukám, že jsem naposled psala před 18 dny, což by se dalo brát, jakože to tady zanedbávám a blog a spol. mi jsou docela jedno. Je fakt, že teď o prázkách je to tak trochu pravda. Ostatně, kdo sedí o prázkách, když je hezky a hlavně volno doma? Dobře, někdo asi jo, ale já tenhle typ rozhodně nejsem. Snažím si to naplno užívat, ikdyž je fakt, že se někdy něco nepovede a zklame mě to. Bohužel, co nadělám. Na druhou stranu nenechám absolutně ničím rozhodit, ikdyž mě to někdy mrzí a stejně si budu furt myslet svoje a tečka. Ať si říká, kdo chce, co chce.

Strašně ráda bych stáhla všechny fotky z tábora, zmenšila je, upravila je a pak je semka i s nějakým kratším, stručnějším popisem dala, ale z druhý strany se mi do toho absolutně vůbec nechce. Možná to uděělám tím stylem, že to teď Budu postupně připravovat na příští týden, kdy tu nebudu, max. na skok (asi 15 minut, ne-li za celej týden), takže bych fakt nic nenapsala.

Fajn, už asi pomiliontý dopisuju k tomuhle článku něco navíc, začala jsem ho psát asi v pondělí a vždycky se už nedostala ke zveřejnění. A teď bych i ráda něco napsala, jenže jsem zjistila, že pro to prostě neznám správný slova, nevím, jak to vyjádřit, tak jak to cítím. Každopádně je to něco naprosto neuvěřitelnýho, nebo teda spíš nevyjádřitelnýho. No, to je jedno. :D Prozatím se loučím, snad tu něco ode mě v nejbližší době bude... ;)
Foceno na táboře. :)

Hurá, jupí, juchů...

4. července 2009 v 10:40 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
A ono by se našlo i plno jiných citoslovců, kterýma bych mohla vyjádřit svůj aktuální stav za poslední řekněme asi týden? Za tu dobu se stalo takových věcí.

Poslední týden ve škole kdy nás na poslendí chvíli zkoušeli a uzavírali známky.
Přespávali jsme ve škole a "byli na výletě".
S holkama jsem byla v Jindřichově Hradci.
Dostali jsme vysvědčení.
S našima jsem byla v Praze.
Včera si zase užívala našeho malo-velkoměsta.
Byla venku a hlavně většinou jsem byla strašně šťastná. :)

A asi tak za 10 minut musím odjíždět z baráku, aby sutobus směrem náš tábor neodjel beze mě. Moc jsem toho nenapsala, ale třea až se vrátímm budu mít čas pochlubit se zážitkama a fotkama. Tak páčko. :)