Březen 2009

Zvrhlá lady Beruna nebo berušková lady, jak chcete...

31. března 2009 v 22:26 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...každopádně seznamte se. (Podávám Vám ruku. :D) Pokud cizím lidem nezkoumáte chlupy... :D

Sobota. Skvělej výlet na hornickou stezku, dokonce bylo krásně teplo. Jediný, co me zklamalo je to, že jsme nenašly tu studánku. :( Ale zase jsme viděly srnce a vyfotily toho hodně. Taky mi ten večer dalo zabrat ajsko. :D A k tomu podzrav Neči, zdraví Bláža. :D

Neděle. Celej den jsem byla z ozdravných důvodů zalezlá doma a už né z ozdravných důvodů jsem počítala a psala úkoly do fyzikální olympiády. Musím říct, opravdu zážitek. :D

Pondělí. Včera. Ve škole nic zajímavýho, poo v podstatě taky nic (bonbónky a vypíjení, něco na styl vyžírání :D). S mamkou jsme byly v pár obchodech, zkoušela jsem si v jednom butiku takový krásný plesový šaty, ale vůůůbec nebyli drahý. Každopádně nějaký takovýhle budu chtít do tanečních. :D Ve cvičení jsme se i nadále za pomoci duchny, trampolínky a potom taky bradel přizabíjeli. :D

Úterý. Dneska. Tělák pro mě místama byly muka, v infošce jsme si dělali test na povolání, něco z toho, co mi vyšlo měi docela překvapilo. Možná Vám k náhlídnutí dám seznam povoláních, který by se pro mě prej hodili. :D Psali jsme z matiky, tak tiše a tajně doufám, že to budu mít na 1. Odpo jsme jezdili kvůli tý olympiádě z fyziky po celý městě, od čertu k čertu. :D Ale do hudebky jsem vůůůbec nepřijela pozdě. :D A protože zítra musím být zdravá, fit, vyspalá a já nevím, co všechno, už si půjdu lehnout a max. si tak ještě chvilku číst. Tak páčko.. :)
Omlouvám se, ale já prostě někdy myslím, až poté, co něco řeknu.
Vás to nezajímá, ale když je jedním objektem už i Hemzy... Já vím, je to, kdo to je a mě je do toho vlastně prd, ale... Radši mlčím.
Je to divný, mě to přijde místama až nepříjemný. Ale nikdo mi nenakecá, že to je všechno ve mě a kvůli mě. Možná je fakt, že poslední dobou na všechno reaguju možná přehnaně, ale počítm s tím, že to snad jako vždy odezní, protože tyhle skvělý nálady jsou na nic.
Mám ráda hezký sny, ale na některých mě mrzí, že se nejspíš nikdy nestanou. Ale to by to potom nebyly sny...

Uff, už jsem myslel, že nás doběhla Džendy... :D

27. března 2009 v 23:27 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
To byla tak vyděšená reakce, až to bylo rozkošný. :D Dneska se sice rozepíšu, ale asi ještě míň smyslně než obykle, tak se nelekejte. ;)

Středa. Šla jsem až na 9 a trochu využila toho, že jsem mohla o kapánek dýl spát. Jako první přišla na řadu dlouho obávaná prezentace z dějáku,možná jsem jí neřekla, kdo ví jak dobře, ale nebylo to zas tak strašný. :) V hudebce celkem ok, jinak asi nic zajímavýho.

Čtvrtek. Včera. Báječně jsem vstávala na 7, snad úspěšně psala písemku z chemie za pondělí a tak. Chvilku jsme byli Ká, v hudebce jsme zkoušeli na koncert, ve cvičení taky zkoušeli na vystoupení a nejvíc mě potom bavily stojky a spol. :D

Pátek. Dneska. Ve škole jsme salvili 100. hoďku čediny a dostali od našeho učitele každej pytlíček čajem, zezadu dokonce podepsanej, to jsem od něj fakt nečekala. :) Ze zemáku jsme psali, němina nám naštětsí odpadla. Opět chvilku Ká, potom jsem jela k N. a následně i s ní k L. Z toho odpoledne ještě asi dlouho nebudu moct. :D A navíc máme žůžový videa a krásný fotky. :) Kikííí jde spát, dobrou... :) Na závěr fotka, do který jsem se okamžitě zamilovala. :D (A to je dokonce moje vlastní.)
A ona jako 1.C fakt vůbec není?? :D
Ta jedna myšlenka mě furt nutí přemejšlet o tom....
Neříkám, že jsem nějak dobrá, ale myslím, že na takovýhle situace mám občas i docela dobrej čuch.

I ty holko jedna, vždyt si měla úplně něco jinýho...

24. března 2009 v 20:46 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...ne, vůbec si mě v naší jídelně nepamatujou. Ale tahle kuchařka je fajn a má mě a L. naštěstí ráda. :D (Kdo by neměl rád pořádně papající strávníky. :D)

Pondělí. Včera. Půl dne jsem strávila na nefrologii a na zubním, takže jsem ve škole byla jen na tři hoďky. Hledala jsem všude svoje vysněný boty a zjisitla jsem, že nejspíš ani nikde přes net nepůjdou objednat v mojí velikosti. :( V hudebce v poho, teď jsem si vzpomněla - vzkaz pro Peťu→ řekni mamce o ten recept, prosím, jo? :D Ve cvičení asi nic zajímavýho.

Úterý. Dneska. První hoďku jsme měli tělák holky i kluci dohromady, hráli jsme florbal a basket. S klukama je to docela dost drsný. :D Když jsme šly z oběda, myslela jsem, že snad zapadnu do nějaký hluboký závěje. Na to, že už má být u nás jaro, jsme byli všichni jako sněhuláci a pomalu jsme ani neviděli, kam jdem. :D V bižuli jsem myslela, že snad usnu. Neuvěřitelná nuda. Odpo se šlo chvilku Ká, na souboru jsme byli jen 4 asi z 15. Za chvilku budeme mít spíš kvartet. :D


Možná jsem histerická, zbytečně se vztekám a podobně, ale štve mě to. To, že má podle někoho být někdo jinej jistota bych prostě snesla, fajn, mě je jedno, že si o mě třeba myslí, že jsem lama, ale kdybych se neúčastnila, nikdo by si toho nevšiml. (Vy, kdo víte o co jde, si určitě klepete na čelo, nebo min. koulíte očima navrch hlavy, ale prostě já si myslím, co si myslím. A tečka.)
Nechápu, proč mi to nemohla říct dřív, i těch 40 minut považuju za naprosto zbytečně ztracenej čas strávenej s osobou kokotsko-idiotských sklonů. Never again.
Nesnáším lidi, kteří mluvěj o věcech, kterejm nerozumí nebo o nich nic neví.
Řekli byste, že jedna praštěná holka (teda asi...:D) by mohla bejt hlavní problém celý třídy? A kdybych ten rpoblém měla být já?
Končím se svýma myšlenkovýma pochodama, už teď vidí některý lidi, jak se po přečtení tohohle článku tváří, tak pápá. Ještě se jdu matlat s prezentací do dějáku...

Matka odjede na tři tejdny do Etiopie a voni mi hned volaj...

22. března 2009 v 22:14 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
Ha, představa, že by mi rodiče na tři tejdny jen tak odjeli. :D Vždycky si vzpomenu na nějakou hlášku nebo něco na ten styl, co bych si sem na konec chtěla napsatm abych si na to někdy pozděj, až to budu číst vzpomněla, ale vždycky si potom nemůžu vzpomenout. Je klidně možný, že tam vždycky dopíšu něco třeba staršího, na co si vzpomenu. Stejně to většinou moc lidí, krom mě nehcápe. Teď k mýmu slohovýmu rozepisování. :)

Pátek. Ve škole jsme psali z něminy, doufám, že to dopadne dobře. Sama jsem pomalu nevěřila svým očím, koho jsem předběhla. :D Shrnu to takle, byla jsem na skok v Ká a potom jsem šla zpátky za L. a M. do čajky. To nepochopí pomalu ani ti, co ví. :D Potom jsme šli na JID, v rámci toho do Etage na koncert kapely jihlavský 4th soul. Ta mi přišla celkem fajn. :) Předtím to blouzení po městě bylo fakt "skvělý".

Sobota. Včera. Dopo a mírně přes posledne jsem se s L. a potom i Š. byla podívat na Jihlavským poháru na Bedru(soutěž v latinsko-amerických tancích). Až na to, že jsme celou dobu stáli to bylo docela dobrý. Hlavně, že K. a S. vyhráli. :D Pak jsem zase jela na JID, byly jsme na autorském čtení Petra Pádivého, o kteýrm jsem předtím fakt nikdy neslyšela, ale musím říct, že mě to nějak hluboce nezaujalo a jak jsem asi milionkrát naživo zopakovala, působilo to na mě strašně pesimisticky a depresivně. To vyhlášení literární soutěže mělo skvělou atmosféru a ten klavír, mmm. Fakt krása a zážitek na dlouho.

Neděle. Dneska. Vyhlášení festivalu JID bylo taky fajn, domů jsem jela trolejem s pravým Zbyškem ze sekundy, heč. :D S L. jsme se potom jen tak toulaly a bloudily po městě, viděly jsme F.Z. :D Večer jsme s N. a P. byly bruslit. Z některejch těch nápadů nemůžu ještě teď. Pěšky jsem prošla dom, krásně jsem namrzla a nechala se ošlehat větříkem. :D Stejně to s tou rýmou beztak horší už nebude. Jdu spát a snít... Dobrou. :)
To zpívání a pozhvizdování, hmm. :D
Nevíte, kde je Hlučín? :D Odtud byli naši taneční favoriti. :D
Ne že by na tom záleželo, ale podle "ní" asi z gymplu nejsem.


Ha, ha, ha, ha, haD...

19. března 2009 v 21:13 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
Opět se hlásím se skvělým slohem, kterej bude číst opravdu jen malá menšina lidí, kteří jsem chodí a ostatní to projdou. Ale jsem si jistá, že si tohle všechno pozdějc moc ráda přečtu.

Pondělí. Školu jsem jakžtakž přežívala, hudebu už hůř, jela k P. a pak se zabíjela na bradlech ve cvičení. :D Aktuálně si nějak nevzpomínám, co jsem dělala mezi tím. :D

Úterý. Měly jsme tělák s naší skvěle energií nabitou učitelkou, která se vrátila z hor. V matice bylo taky poněkud veselo, hlavn kvůli jednomu člověku, kterýho můžu napsat buď jako J., L. nebo jako K. :D Vyberte si. Možná to nebylo schávlně, každopáně to byl jeho problém, ikdyž ono asi hlavně můj. A co? Ve vlasech mi skončila snad 3 hodiny žvejkaná žvejka. Fůůůj. Takže jsem s nůžkama v ruce podnikla cestu na záchod, dychtivá po pomstě. Nakonec jsem mu ty ustřihlý prameny za tričko nehodila, ani nic podobnýho, a prostě to jen tak přešla. Odpadla nám bižule a překvapivě jsme nějakou dobu byli v Ká. S E. a Á. jsme ještě navštívili čajku. Následně hudebka. Tady v naší ulici jsem se málem zděsila, když jsem potkala dva M. z áčka. :D

Středa. Včera. V labrokách fyziky jsem místama fakt nemohla. :D Přidala jsem se ke skupince tří kluků s tím, že když zapojování obvodu nebudu rozumět, oni jo, ale předpoklady bývaj většinou daleko růžovější než skutečnost. :D Po škole Ká, jela jsem domů a jela jen na jednu hodinu do hudebky. Poté jsem se nějakou dobu toulala po městě s P. a Š. Následně klasická trasa s K. :D

Čtvrtek. Dneska. Divnej den. Probudila jsem se nezvykle brzo a navíc z takovýho zvláštního snu. Souhlasím s tím, že sny promítají směsku toho, co se člověku děje v hlavě. Část školy byla na JID, akorát my samozřejmě jsme museli sedět ve škole. Ale aspoň jsme šli na oběd před 7 hodinou. Po dlouhý době jsem ve čtvrtek jela domů, potom šla s M. do knihovny, do hudebky a pak do cvičení. A stejně bylo nejlepší koukat se v chemii na to sestříhaný video. :D
S tím snem to vyšlo fakt ironicky. :D
Baví mě, jak se učitelé a nejen oni ptaj, co mám na těch rukách tou fixou. :D
Nečekala bych, že knihovnice v knihovně krom toho vzhledu dokonce i vykřikne: "Ty vole!"
Fakt rozkošný, já si nemůžu pomoct. :D
Myslím, že kdyby mě někteří členové jedný třídy slyšeli, jak jsem o nich mluvila, asi by mi už nikdy žádnej odkaz na fotky neposlali. :D

Tak věřím, že zase všichni všemu (ne)rozumíte a že jste si to všechno důkladně (ne)přečetli a (ne)pročetli, páá a mějte se..:) :D

Ale co kdyby...

17. března 2009 v 22:15 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
Co ... když se všechno zčendí?
Co ... kdybych se rozhodla?
Co ... když bude zejtra už od rána den na nic?
Co ... když se opakuje minulost, ale ne zrovna ta slepejší?
Co ... kdyby mi všechno vycházelo jako v poslendí době Á.?
Co ... kdybych náhodou zítra vylezla ven a přejelo mě auto?
Co ... kdybych se konečně přestala takhle hloupě ptát?

Protože odpověď je kdo-ví-kde, třeba ve hvězdách, ale rozhodně ne TADY.


Nejsme žádnej Kainar ani Hrabě, ale nerýmujem zrovna chabě.

15. března 2009 v 22:33 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
V tomhle rýmovacím stylu jsme s Peťou prožili celý bruslení. :D

Začnu od pátku. Napíšu to podobně, jako jsem to měa ve statusu na ajsku. Když opomenu všechny moje bolístky, ikdyž jsou to jenom malinký šrámy na rukách a bocích a k tomu zapomenu i to, že mě polili pivem, tak to bylo fakt dobrý. Tím myslím ten kocnert Fixy. Bylo tam víc známejch, nebo hlavě povědomejch lidí, než bych čekala. Dokonce mám na pravý ruce podpis od Márdiho. Je fakt že to mělo svoje skulinky, ale to se stává. S L. a Á. jsme spaly u nás.

Sobota. Vyšla jsem ven do toho krásně jarního dne v lehčím oblečení a zase po dlouhý době na náměstí seděla na kašně. U L. doma jsem pomáhala s projketem do angliny, s kterým vlastně nemám nic společnýho, ale ještě směju, když si vzpomenu na tu s*ačkoidní planetu. :D

Neděle. Dneska. Malej bonus od Marka Ztracenýho. Podpis na levý ruce a na Hyňdově "navštívence". Jen nechápu, proč na nás čučeli, když jsme si jeho vystoupení v City snažili užívat. :D A na to, jak moc jsme si to užívali, mávali těma rukama, zpívali s ním nahlas a podobně se k nám choval až moc chladně. Grr. :D A to jsem dokonce řvala, že přijdu na jeho koncert tady. OMG. :D S holkama jsme šli do naší kavárny a vymejšleli jsme něco na styl *Deset deka*, ale s trochu jinou pointou. :D Pak, jak už jsem psala na bruslení jsme skoro celou dobu rýmovali, a že to kolikrát bylo o rozum. Snad ještě horčí než pozměněných Deset deka. Nevím, jak to budu zjetra dávat v hudebce. Mám půl hoďky flétnu, půl klavír. Bude to zajímavý. Každopádně se teď s Váma loučím, dobrou. :)
Heh, musím se smát. Kdo si to užije víc? :D
Nevěřili byste, jaký třídy jsem našla stužku. Ale zajímalo by mě, komu chybí.
Proč mám dojem, že to dopadlo zase jako předtím?
Takže podle lidí na Facebooku nemám charisma, umím i neumím líbat, jsem i nejsem věřící, jsem i nejsem dobrý kamarád a věrný přítel, někdo by se mnou dokonce cestovali kolem celýho světa atd. Něco mile překvapví, něco člověka zarazí, ale místama se opět musím smát. :D

Baf!

13. března 2009 v 18:34 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
Koukám, že někteří mají Vánoce z toho, že ty skvělý články na hlavní stránce mýho blogu hned nahoře jsou o Diddl. :D Doufala jsem, že až dneska přijdu domů, už to bude zase OK. Včera jsem totiž psala na na e-mail Blogu.cz, ale zatím nic tak uvidíme. Kdo ví, co se stane, až zveřejním tenhle článek. :D

Dneska v matice mi aspoň trochu konečně došlo, na co to všechno takle píšeme apod. Stejně je to na nic. A taky jsem dostala za tohle pololetí druhou známku z fyzziky. A obě dvě jsou to 1. Což pro mě bylo vždycky nereálný. Nevím, co se děje. :D Poo Ká, taky jsem s našima navštívila pár obchodů. Domů jsem jela trolejem s takovým objemnějším pánem na vedlejším sedadle, kterej když vystupoval mě pěkně sejmul a pak se tam na mě někdo má dívat, že padám na zem jak ožralá. Maximálně tak z koly a čaje. :D Teď ještě půjdu ještě tady v pokojíčku trochu uklidit a začnu se připravovat na Fixu. Už se nemůžu dočkat. :D Tak se mějte a nesmějte se mým Diddlíkům. :D:D Ahoj. :)


18:37 - Koukám, že už to je zase tak, jak má být a jsem moc ráda. Ulevilo se mi. :D

Buď sem blbá a už mi hrabe...

12. března 2009 v 20:12 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...nebo fakt nevím. První, co se mi ukázalo když jsem dneska přišla na svůj blog je tohle. Tak mi řeknětě, co si o tom mám myslet, jestli se Vám tenhle článek vůbec ukáže.

Jinak dnešek je celkem fajn, nultou hodinu jsme měli jen ve třech, ve výtvarce dělali barevný brčkový řetězy, který nás už možná trochu ve škole proslavili a beztak že ještě proslaví. A většině učitelů se to i fakt i líbilo. V chemii jsme se dívali na docela drsnou prezentaci o alkoholu, ale bylo tam i něco, k čemu bych měla výhrady a podobně. Odpo Ká a něco málo jsem si vyhlídla, hudebka, cvičení. Teď tu sedím nad tím blogem a vrtím hlavou. Uvidíme, jak to s tím dopadne. A před chvílí jsem koukala, že v ČR budou Papa Roach. Kdybych je přece jen víc poslouchala a byli by někde jinde, než budou, tak bych na ně třeba i chtěla. :D Jinak se snad všichni, na který bych chtěla, Praze velkým obloukem vyhýbaj. To je hold život. Asi tu už nemá moc smysl sedět, tak páčko.. :)
Vysílá negativní nebo naopak pozitivní vlny, že z toho mám křeč v kotníku?
A my se nedáme a budeme mít originální výzdobu, ať se to bude líbit nebo nelíbit komukoliv. :P

Ty nemáš svýho iPoda??

11. března 2009 v 21:02 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
Ha, tři dny jsem nepsala na blog. Pořádně vlastně už asi 6 dní. A žiju, co vy? Mylsím, že nápodobně. :D

Pátek. Poo jsme byly v takový malý kavárně, docela příjmená atmosféra, když tam pouští Beatles. :) Neřeknu Vám, kde to je, ještě byste tam začli chodit. :D Poté jsme šla s L. na tancování. Dřív jsem si myslela, že něco málo umím, teď už si ani tohle nedovažuju myslet. :D Pak jsem byla s A. a Á. a ještě dlouho nezapomenu na moje a A. šťastný poskoky po náměstí. :D

Sobota. Vstávala jsem relativně pozdě, jela s tátou nakoupit a pak už se připravovala. Na co? K N. na chatu. Netradiční atmosféra. Jo, to je ta noc, kdy jsem nespala. Ikdyž všichni spali, radši jsem si za dvě hoďky poslouchání nechala vybít iPod, četla si a jen čučela do blba.

Neděle. Dostatečně jsem se nažrala, a taky slušně vyřádila při ping-pongu a při těch "trsacích chvilkách". Odpo tu byla L. a večer jsme s P. byly bruslit.

Pondělí. Ve škole nic moc zajímavýh, akorát jsem dostala z dějáku 2. Opět jsme byli v kavárně, následovala hudebka, šla jsem k P. a do cvičení. Ať žije parodie na Chlapáky. :D

Úterý. Včera. Celej suplovanej tělák jsme prokecali, fajn. Ve fyzice jsem byla zkoušená a dostala 1. A prej, že bych to mohla přednášet. To snad ani není možný. :D (...sice teď vidím, Luci, tvůj výraz, kterej bys udělala, kdybych ti to řekla.... :D) Před bižulí se někteří vyřádili na zdobení naší třídy, ale pan školník nám strhal naše podpisy pro Partičku Ká. A řekněte mi, která škola má tak pokrokovou uklízečku, jako je ta naše, která zapaluje na chodbě vonný tyčinky. :D

Středa. Dneska. Na němině nás bylo málo a to mi přišlo docela dobrý. Dost mě taky bavili laborky chemie a naše natáčení. Takhle profeisálně padat do skříňky umí fakt jen někdo. :D A ještě se mi líbí, že za mojí, jak to nazvat, prozíravost asi ne, prostě neschopnost jet nečinně trolejem jsem si dneska vysloužila 1. Češtinář nám řekl, ať si každej vytáhne knížku, kterou u sebe teď právě nosí a čte si jí. A protože já už bez knížky nevytáhnu paty z domu, bylo to jasný. :D V hudebce to bylo celkem fajn, teď večer jsem dokonce i na tom koncertě zahrála v podstatě bez nějakejch větších chyb, drobnosti nepočítám. :D Asi za chvíli zamířím s knížkou do postele. Zapomněla jsem říct, že právě čtu Deník Anny Frankové, což rozhodně muselo aspoň trochu na našeho češtináře zapůsobit. :D Mějte se a nenechte se postihnout nějakou to angínou, která u nás řádí. Dobrou... :)
Nevím, jestli někteří pochopí, že je některý situace potřeba řešit s vážnou tváří a ne s ironickým úsměvem. (Já vím, jsou v období vzdoru. Jestli si to čteš, tak promiň, mě nedá to nenapsat.)
Stejně tomu nevěřím.
Nevím, jestli teda mám nějakou SMS napsat nebo ne... :(
Hlavně příští středu nesmím zapomenout na ženiální plán.
Krom toho, že je to drbna, to je snad i vědma. :D

Ale mě to vůůůbec nevadíí...

8. března 2009 v 21:09 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...nedá se říct, že by mi v noci na dnešek bylo teplo, měla jsem dost místa a skvěle jsem s vyspala (v podstatě jsem vlastně ani nespala, možná tak 20 minut...) Od pátku až do dneška jsem si z celýho víkendu odnesla různý poznatky, zážitky, námitky, názory apod. Když se nad něketerejma věcma pozastavím, musím se posumát a u něčeho jinýho se musím držet, aby mě nechytl výtlem. Věřte tomu, že sem chci dychtivě napsat všechno, co mě napadne, ale celej můj člověk je daleko dychtivější po spánku. Takže slibuju Vám hory, doly, zítra napíšu delší článek, ráda bych sem dala pár fotek a vlastně uvidím, no. Tak se teď mějte a nenechte se ničím vytočit, stejně jako já se nenechám. Dobrou. :)
K řediteli?

5. března 2009 v 22:03 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
Strašně ráda bych sem napsala, jak jsem šťastná, jak mi všechno vychází.
Přitom jediný, co nastopro můžu napsat, je to, že poslední dobou čím dál tím přemýšlím o hodně věcech a nedá se říct, že zrovna v optismistckým smyslu. Někdy přemýšlím jen o prkotinách, ale i v těch prkotinách kolikrát hledám hlubší smysl, a někdy se mi to dokonce úspěšně podaří. Tak např.:

Pokaždý, když se umyju si vyndávám ze skříňky nad umyvadlem takový ty čistící tyčinky do uší. Vždycky jsem si vytáhla dvě, jednu bílou a modrou. Včera jsem si poprvé za celou tu dobu vytáhla dvě modrý. Dneska zase. Proč za tím nehledat nějakou podstatnou změnu v životě?

V úterý i ve středu jsem si přečetla horoskop a ikdyž se za tu dobu některý věci obrátili jiným směrem, měla jsem dojem, že se jim podařilo nějak vystihnout mojí situaci. Ale stejně jim nevěřím.

Nikdy nepochopím, jak může někdo upředňostňovat nebo považovat za dobrou komunistickou ideu, ikdyby se jakkoliv změnilo celý myšlení světa a všech lidí. Nepochopím.

To, že jsem nenamalovala nějakej přesmyk mě ani neštve jako to, že jsme neměli absolutně šanci všechno tam namalovat.

Jak někdo může na červený dveře černým sprejem, ještě k tomu ve škole, napsat KSČ? A krást ve skříňkách a tělákový šatně na jistotu? Ve zvláštní škole by mě to asi neudivilo tolik, jako na gymplu.

Fajn letos o ty maturiťáky přijdu, ale garantuju Vám, že příští rok min. na jeden musím jít a tečka. :D

Jasně, růžový sněhule můžou za všechno. A já jsem Kleopatra. A měnit na sobě kvůli ničemu a nikomu nic nebudu, ještě aby jo. Snad jen kdybych to považovala za dobrý nebo nutný.

Jen tak si prostě zdražili lístky, skety jedny.

Mimochodem, už jsem tu Opravdovou lásku dočetla a zas tak špatně to moje srdíčko přece jenom nedopadlo. ;)

Už tu docela začínám "blábolit" takový naprosto zbytečný, nepodstatný blbosti, takže tím to uzavřu a dobrou.Tak myslím, že ho určitě potkáme... Proč myslíš?

4. března 2009 v 22:08 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
Když jsem u jedné slečny na blogu četla o varování na začátku knížky Opravdová láska od Roberta Fulghuma, moc jsem tomu nevěřila a říkala si, co na tom. Ale čím dál čtu, tím spíš tomu dávám za pravdu.

Nečtěte tuto knihu na jeden zátah.
Příliš mnoho opravdové lásky budí hořkost a zanechává jizvy na srdíčku.
Následující příběhy si nejlépe vychutnáte, když si jich přečtete na posezení jen několik.
A ještě lepší je, když je budete číst nahlas milované osobě.

A o co víc upozorňujou, o to víc se do toho začítám a nejde přestat.Přece jenom to varování má nějaký háčky. :D

Včera. Úterý. Ve škole nic moc zajímavýho, na chvilku Ká, a pak jsem jela k L. se učit děják. Tak snad jsem to napsala aspoň na 2. Učinila jsem druhý čin století, čímž se to docela vyjasnilo a nějak tak se mi ulevilo.

Dneska. Středa. Umírala jsem při fyzice. Já nevím čím, jestli smíchy nebo pláčem, každopádně se nám s E. nepodařilo spálit pojistku. :D Teda sice jenom na počítači, ale prostě to nešlo. Ke konci jsem už ve škole málem nevydržela, ale přece jenom jo. :D Odpo v hudebce jsem dokonce úpsěšně ani nedostala záchvat kašel, abych se udusila. :D Teď večer byli naši v divadle, tak tu k večeru byla K. :) Balím to a půjdu si dál číst. Dobrou... :)
Pardón.
Naštvaně? Nesnášenlivě? S láskou?
Fajn, možná máte pravdu a jsem divná a ikdyž to o mě budete říkat, nenechám si vzít svoje názory, sny ani přání.
Nechápu, jak může mít někdo tak intelginetní bagetový spolužáky.
Válenáí po školní podlaze je to nejlešpí, co můžete udělat.
Vymyslela jsem naprosto geniální plán. Dobře, není tak geniální, ale zkusit to můžu. :D
Že mi to být online je platný.. :D

Je dobře, že se nesmějete...

2. března 2009 v 21:33 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
..., Vás to třeba taky jednou potká. :D (Mluvíme tu o propadání na našem gymplu a referátu o jihlavských osobnostech, je to jasný?)

Včera jsem Vám semka nakonec úspěšně dala i pár fotek, ale dneska se s tím párat nehodlám a chci zalézt do postele co nejdřív. Nejlépe hned. :D
Dneska. Pondělí. Ve škole jsem písemku z něminy přežila celkem lehce, v zemáku jsem se docela pobavila(to nemá cenu vysvětlovat:D) Káčko bylo takový divný, v hudebce nic moc výkon a ve cvičení to bylo celkem fajn. Ale mrzí mě, že teď zase nastoupím do toho hrr koloběhu mýho života a na moc věcí krom školy, hudebky a cvičení nebude čas. Teda až na ty,, který si prostě neodpustím i tak. Jo, tomu se hold říká dobrá organizace volnýho času. No nic, nemá moc cenu tu ještě něco vypisovat a popisovat, tak se mějte a dobrou. :)
Sice bez majolky, ale přece.
To mě fakt dojalo a já přitom nic nedělám, v podstatě život úplně jinak, jinde, jiným stylem a hlavně s jinejma lidma.
Nanukův sestr, Nanukův sestřenic a možná dokonce Nanukův stříň. To se to rozrůstá. :D

Cedník a nádobí jsou nejlepší instrumenty...

1. března 2009 v 22:01 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...nevěříte? Na konci článku při pár fotkách možná i uvěříte. :D

Sobota. Včera. Vstávala jsem celkem úspěšně ráno, abych stihla upéct muffiny, nakonec jsem pekla i perník a dokonce jsem si i připravila něco málo do školy a vysála jsem si v pokoji. Prostě akční dopoledne. :D S N. jsme potom ještě prolízaly Chrám konzumu se spoustou lidiček uvnitř. :) Pak už jsme dorazily na místo činu k M., začli přát a žrát, pařit skoro jako Háre Krišna, kecat, dívat se na DVD, procházet po námku(dokonce jsem tam byla poprvé ve svým životě v teplákách) a tak podobně. Řekla bych, že ikdyž jsme asi dost přežraly, tak jsme si to šleně užily, teda aspoň já. :)

Neděle. Dneska. Skončily jsme až dneska někdy o půl 5 ráno a na pár hodin usly. Ještě doteď jsem si nevzpomněla, co se mi zdálo, ale určo jsme tam byli naše třídaě s áčkem, ale fakt nevím. :D Poo jsem lenošila doma, byla na chvíli s M. u A., teď večer ještě na bruslení. Už se chystám do postele, pěkně se zahřát a pořádně vyspat, už někdy okolo 6 hodiny jsem tu málem usínala.
...v tomhle složení jsme slavily. :)
(Nahoře zleva - Terka, Nikča, dole- Maruška, já, Lucka)

Na závěr pár fotek, který dám radši pod čaru, pro případnou cenzuru. :D
(Btw. Tím zmenšováním se zaprvý zmenšila kvalita a někde ani není nic moc vidět. :D)