Únor 2009

A co by na to řekly holky z tercie?

27. února 2009 v 19:58 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...pokud chcete vysvětlení, takový nepatrný najděte možná níž. Hledejte, punťové. Poslední týden se mi z důvodu jednoduchého, můj zdravotní stav ani rodiče mi příliš nedovolujou něco akčního dělat nebo někam chodit, protože nic moc nedělám, přijde neskutečně neproduktivní a nejspíš asi nemám o čem zajímavým moc co vyprávět. Takže pokud Vás nebaví číst slohy, nepokračujte.

Středa. Nejlepší bylo ve škole čekání na naší učitelku chemie, při tom natáčení jsem opravdu umírala smíchy, ostatně jako všichnii ostatní. A to to bylo přece jenom natáčení na hornický města, né? :D V češtině mě přepadl tak silnej záchvat kašle, že nejen já, ale i učitel si myslel, že se udusím. Nakonec jsem si šla pro teplej čaj a jenom kvůli tomu náš češtinář naprosto výstižně setřel jednoho našeho spolužáka, což snad všichni ve třídě podporovali. (Viz. nadpis.) S L. jsme byly v knihovně pro knížky o holocaustu apod. Potom už jsem si jen doma užívala volna.

Včera. Čtvrtek. Výtvarka byla naprosot skvělá. Dělali jsme "Deset deka", potom jsme se zastavili v určitý poloze a ostatní nás obalovali toaleťákem. Zvláštní pocit a ještě zvláštnější, když jsem se tak produkovala po škole a všichni na mě koukali. Někteří jak na debila, zaraženě, překvapeně, jiní vysmátě. :D Z chemie jsem překvapivě dostala 1-2, v AJ jsme psali písemku, z který mám 1. S E. jsme u oběda měli štěstí na Slepejše u stolu, ale ona se vůbec nenechá vyhecovat ani donutit, tak má to cenu? S K. a H. jsem opět byla v knihovně. V podvečer jsem navštívila holky ve cvičení, jsem zvědavá na tu naši skvělou sestavu. :D A nesmím se zapomenout zmínit, jak jsem tu včera asu 2 a půl hodiny asi až do půl 11 seděla nad totalitní knížkou, abych ještě skoro další hodinu mohla sedět nad referátem. Beztak z něj ale dostanu nejlíp 2, takže skvělý.

Dneska. Pátek. Celou matiku jsem se učila skvělou poezii na písemku a nakonec to bylo akorát zadání druhý skupiny(o dost lehčí než naše minulej tejden), který bych beztak obstojně zvládla i bez učení. Dvojhodinovku jsem málem nezvládla, ale nakonec jsme to úspěšně přežily, aby jsme následně mohl zase s E. na obědě s Ričím(fakt největší týpek a to o něm ještě nevíte věcí :D). Poo jsme byli zase nějakou chvilku v Ká, aspoň dárek pro M. máme, pro L. furt nevím. :( Teď jsem se převtělila do architektky a rýsovala náš obývák, a jakej nábytek by tam případně mohl přijít. Doufám, že to aspoň k něčemu bylo, když už jsem to tam tím dřevěným metrem málem celý rozmlátila. :D Teď se rozhoduju mezi tím, co teď budu dělat. Buď budu na ajsku, číst si nebo uklízet. Všechno mi aktuálně přijde jako výzva. :D Každopádně s Váma se tady prozatím loučím. :)

Tak co si dám? Neodmlouvej!

24. února 2009 v 21:54 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
Ne, já vůbec nejsem nas*aná. Právě jsem se tu asi tak 1 a půl hodiny s*ala s jedním článkem a jenom proto, že průvodič planety merkur dělen subpolárním časovačem trigonnální bipyramidy t-tvaru, jenom kvůli tomu se mi smazal celej článek a můžu ho psát úplně celej odznova. A to jsem tu měla všechno tak skvěle rozepsaný. Ale hlavně, že vím, proč zrovna 26,33 periodických, ne?

Pravděpodobně Vám na těch dvou větách v názvu článku nebude připadat nic zvláštního, ale když to řekne jedna osoba souvisle hned po sobě, že E.? :D Příjde mi, že prolenošený odpoledne je daleko únavnější než když je člověk celej den někde v tahu. Jo, ikdyž jsem přišla domů někdy okolo 5, celou dobu tu zívám.

Pondělí. Co mi výrazně utkvělo v paměti. Písemka z chemie - ethylesterů kys. octový už mám dost. Opět majolka→a pak mi něco říkejte. :D Taky se mi parádně hned po vylezení z gymplu promočily kozačky a následně jsem pak sušila fusky v zasedačce na topení. Jenže to nehřálo, tak mi stejně neuschli. A ještě o tý volný jsem nemohla, když jsme šly naproti jednomu primánovi a ten hypnotizoval můj iPod, tak jsem mu to strčila těsně před ksicht, on prvně čučel na to a následně vyděšeně na mě. :D Díky skvělýmu kašli a rýmě jsem nešla do hudebky ani do cvičení a jela si pěkně poležet domů.

Úterý. Dneska. Ikdyž mě naši nechtěli prvně pustit do školy vůbec, následně jen na 10 a nakonec jsem je přemluvila na tu 8, asi si o mě říkáte, že nejsem normální a nechápete mě. Já částečně taky ne. :D Po bižu jsem na chvíli absolvovaly dámskou jízdu v Ká a zase jsem brzo jela domů odpočívat. A teď tu s vrásčitým čelem jakou dobu sedím a jsem nas*aná na Blog.cz.


Pokud chcete vyděsit maturanta a pobavit tak i část jeho třídy, řekněte mu ve dveřích do jeho třídy: "Buď taky gay!" Já osobně jsem to sice nezkoušela, ale otestovaný to už je. :D
"Ahoj holky. Hranolky?" + další 4 páry očí. Asi bysme, jak říká N., tam už fakt neměly chodit. :D
Člověka hodně povzbudí přirovnávání, že: "Kvinta je líná, ale vy narozdíl od nich tolik slovíček ještě neumíte." :D
Čtyřlístek 4ever. Ještě vytáhnu ty časáky z našeho rodinnýho archivu, ne? :D
Je dobrý mít kámoše, kterej řve po celý chodbě: "Mandý!" a potom ještě "Ty seš mi nevěrná!", když tam stojí někdo, kdo by neměl. (Btw. Kolik Kristýn z kvarty na našem gymplu má na ajsku přezdívku Mandie? Určitě jich je minimálně 5, ne-li víc.)
Když na tenhle článek koukám, nevím, jestli jsem ho vůbec měla psát znova, asi to nemělo cenu, ale co už. Páá... :)

UDG...skvělá skupina stejně jako koncert i s tou atmosférou...

22. února 2009 v 16:52 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
.... a vůbec mi nevadí, že jsem skoro přestala mluvit. Říkejte si všichni, co chcete, ale včera to prostě bylo skvělý. A co? Včera jsme byli na koncertě UDG. Až někde poblíž budou příště, stoprocentně na ně půjdu. A navíc ještě na konci to focení a podepisování. :) A vlastně mi už ani není tolik líto, že jsem nebyla na Rasmus.

Od středy jsem se neozvala a ani nevím, co bylo hlavní příčinou.
Čtvrtek. Po dlouhý době jsem konečně šla ve čtvrtek na osmou. V hudebce jsme byli v galerii na výstavě, nic moc mě nezaujala. Po škole měl M. v Ká oslavu narozek, nebo prostě něco na ten styl. Dostal "džastinovskej" klobouk a "emácký" tričko a je to dohromady nejvíc "MUCQ". :D Do cvičení jsem přišla mírně pozdě a stejně to byla nuda. Rozdělili nás do skupin tak, že jsem byla s mladšíma holkama, s A. to ještě šlo.
Pátek. Skvělý písemky z češtiny a zemáku, už teď se těším na ty odstrašující výsledky. Aspoň ve fyzice jsme měli tzv. volno, protože nezkoušel. Po škole se tak strašně ulevilo, až do tý chíle, než mi došlo, že mám před sebou zdlouhavý a namáhavý kupování dárků. Něco jsme s L. a M. nakoupily, zbytek ještě nechám na pozděj. :D (Nebojte, nekupuju, jako můj brácha vánoční dárky už teď, jenom maj prostě všichni teď někdy narozky.) S P. jsme byly v čajce a potom už jsem úplně hotová jela dom. Nakonec jsem ani na Hobita nešla, snad příště. :)
Sobota. Dopo jsme jely k L. na chalupu, kde jsme hrály Activity, jedly a hlavně se brodily závějema s malou šancí na přežítí. :D Večer jsme byli na těch UDG. Jak už jsem psala, mám je skoro všechny podepsaný a fotila jsem se s nima. Sice na těch fotkách vypadám jak kretén (Jsem rudá a rozcuchaná- kdo by nebyl po dlouhým skákání apod.), ale to je druhá věc. :) A navíc jsme tam potkali Háre Krišnu.
Neděle. Dneska jsem z postele vylezla docela pozdě, ještě jsem si četla a za celou tu dobu, co jsem vzhůru jsem stihla max. tak číst si, lézt po netu, poslouchat hudbu, stáhnout fotky a jíst. Každopádně se ještě muísm vrhnout na dlouhodobej úkol ze zemáku, do kterýho se mi vůbec nechce. Jdu na to, a doufám, že se taky přinutím ještě k něčemu jinýmu. Achjo, takový malicherný problémy to všechno jsou. :D
...s holkama po koncertě :) Jen doufám, že mě ani jedna nezabije. :D

A abych nezapomněla, byl tam Nanukův sestr. :D

Jedna oběšená kofola, čtyři kofoly na bidýlku...

18. února 2009 v 21:52 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...podpisy od Kamila Střihavky, kterej byl v CP a brčkovej řetěz. To všechno patří mezi naší nejkrásnější třídní výzdobu. :D

Dneska. První hodina olympiáda ze zemáku. Co čeho si myslím, že bych aspoň měla mít dobře, byly nějaký obrázky různých míst. Byla jsem na rovnátkách a prej mám teď ty vyndavací nosit aspoň 14 hodin denně. Docela vtipný, tolik času jsem sotva doma. :D V dějáku jsem dostala z pondělní písemky 2, v labinách z fyziky jsem umírala blahem z toho skvělýho programu, kde můžou vyhořešt žárovky a podobně, ale chyběly mi zvukový efekty. :( Matika nuda, v češtině jsme rozebírali psy, který taky nějak moc neřeším a v občance jsem si zahráli aspoň klasiku jako: berek, klacík apod. :D Odpo hudebka, naprosto unavující. Snad víc než půlhodinový razítkování mě unavilo ještě víc. Energii jsem načerpala zase až při tom skvělým skákání do sněhu s K. Sice jsem měla sníh snad úplně všude, ale aspoň jsem se vrátila do svých dětských let, což poslední dobou občas dělám i docela ráda. A vím, co udělám za chvíli. Lehnu si do postele a mrknu se na chemii a zemák a pak si budu číst. Mhmm. Lahoda. Dobrou a hezký sny. :)

Do něj bych to nikdy neřekla, kdo ví co to je za případ. :D Ale ať už je nebo není.
To to zase krásně vyšlo. :(

Hele, ukážeš mi někdy...hmm :D

17. února 2009 v 21:51 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...vůbec nemám štěstí na trapasy, já vím. Za chvíli všem okolo můžu říkat přezdívkou pan Trapas. :D Když já ale dneska fakt nechtěla. :(

Dneska jsme těláku hrály opět basket v celkovým počtu cvičících - 9. Bylo to místama jen o končetiny, místama i o život. A na mě se to taky podepsalo. Na pravý ruce zespoda pod náramkama mám takovej hezkej červenej šrám, kterej ovšem nevznikl na základě sebepoškozování, ale na základě basketopoškozování, ikdyž netuším jakým způsobem se to stalo. V infošce se mi líbilo, že učitel předpokládal, že stejně jako minulej tejden nebudu vědět, co se děje a že mě nachytá na nějaký chybě a přitom jsem mu to všechno řekla a ukázala tak, jak jsem měla a nejspíš ho to uvdivilo. :D Z čeho jsem umírala byla taky němčina. Naše nám odpadla a tak jsem šla do druhý skupiny a tam to fakt stojí za to. O tom, jak mi na obědě spadl kydanec hrachový kaše do pití, radši moc vyprávět nebudu. Stačí mi, vzpomenout si na strašně moc prosmátýho času. :) V bižuli jsme všichni nějak umírali, v Ká už to tak kritický nebylo. V hudebce nic zajímavýho, doma nuda nad školníma hudebkovejma věcma. A teď si jdu číst. Páčko... :)


Ale mě to přece vůbec neštve, že?
1. Vždyť to přece mám mít, ne?
2. Když já nic, tak samozřejmě taky nic.
3. Poměr 5:1, hmm, to se mi taky nelíbí.
4. Připadá mi, že ikdyž nechci, poutám pozornost úplně jiných lidí.
5. Uvidím, o čem se přesvědčím. Asi to bude trapný, ale fakt mě to zajmá.
6. Je to všechno na nic, asi bych polovinu z toho měla nechat být.

Ne všichni jí slušně... :D

16. února 2009 v 21:11 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...původně jsem včera měla nejvíc psací náladu, pak mě to nějak omrzelo. Zajímalo by mě, jak je to sakra s tou zatracenou ajskovou historií.
Neděle. Včera. Docela dlouho jsem se se vyspala a poo jsem razila s Á. a L. ven. Omrkly jsme skoro celou Jihlavu a tak. Večer jsem byla s mamkou v kostele. (Ty maturanti, to je hrozný, stihli tam za celou dobu probrat Šacberk, maturiťák a já nevím, co všechno ještě.)

Dneska. Ve škole celkem v poho, akorát chemie mi pěkně dává zabrat, písemku z dějáku jsem doufám napsala co nejlíp. Po škole jsem s tátou jakou dobu seděla v bance, kde jim nešlo spojení, takže v podstatě na nic. V hudebce nic zajímavýho, to až když jsem šla z hudebky. Nějaká asi tak odhaduju 8-letá, možná trochu starší, holka, jak to tak vypadalo vlezla na přechod a zároveň tam vjel i autobus. Já osobně jsem až viděla, jak ta holka byla připláclá na to buse, když rozbržďoval. Kdyby šla rychlej, nebo ten bus jel o něco pomalejc, bylo by po ní, o tom nepochybuju. Ještě teď mi běhá mrzá po zádech a když si ještě vzpomenu, jak nám v hudebce někdy v nauci pořád opakovali, že si máme dávat pozor, protože už jednu holku bus fakt přejel... Od P. jsme šly jako vždy do cvičení, kde jsme nejspíš položily základy sestavě a když jsem jela odtud dom, viděla jsem bílý boty s černou špičkou. Teď už budu jen chvilku na PC a asi si pak vlezu do peřiny, už mě všechno bolí a nějak mi začíná bejt zase zima. Bé, nechci ještě zase něco chytit. Tak pá a dobrou... :)
...v pátek večer, v době kdy tu byly A+M :)

Hmmm, Valentýn....

14. února 2009 v 23:48 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...naprosto skvělej. Ale jo, uznávám, že je asi lepší než ten loňskej. A loni jsme vlastně byli taky na premiéře v divadle. Loni ale bylo všechno jinak. Nedá se říct, jestli jsem byla loni šťastnější než letos, nebo spíš nešťatsnější. Uvidíme, co bude dál. Nebo spíš nebude?

Pátek, včera. Ač byl pátek 13., nestalo se nic, co by mě sebevéc přesvědčovalo o tom, že je to nešťastnej den. Ve škole se přežilo, šla na oběd, jela domů, chňapla dárky, jela na moment za partičkou Ká a pak šla s A. a M. do čajky, kde jsem čirou náhodou potkali P. a J. :D Večer jsme byly s M. a A. u nás, čučely na filmy a pak tu ty dvě třeštiprdla spaly.

Sobota, dnešek. Zmiňovala jsem se už nahoře. Ráno jsme si snědly čerstvý, ještě teplý koblížky a po nějkaým tom uklízení jsem se stavila u M. a taky u T. s vánočníma dárkama. Já vím, že k Valentýnu jsou vánoční dárky nejlepší, nemusíte mi to říkat. :D Poo jsem byla tátou dopravena k P., kde jsme si kulmovaly vlasy na dětskej karneval do sokola, kde jsme do podvečera seděly, "pořadatelovaly", teda hlavně měly na starosti šatny. Nechápu, proč dospělí, kteří vidí, že nejsme ještě z jejich generaci se na nás musí koukat jako na asbolutně nespolehlivý osoby. Ale zase jsou taky naštěstí ti, co si myslí opak. S P. jsem byla zase za PK na skok, dokonce pro podpis K. Střihavky. Teda spíš Marek. :D Teď večer jsem s našima byla, jak už jsem taky psala, na premiéře. Jmenovalo se to Kdyby 1000 klarinetů. Jo, líbilo se mi to. A navíc byla vernisáž výstavy fotek MF Dnes a tam byly fotky našeho bývalýho matikáře. Krásný foto. :)
Jsem unavená a už nemám pořádně na nic sílu, jdu spát, dobrou. :)
Je fakt, že je celkem svazující, nevědět, kdo všechno Vám chodí na blog. Ikdyž možná ještě horší je, vědět kdo sem chodí a čte si to.
Když já fak nevím... :(
S Kiki jsme se dohadovaly a proto otázka: Je podle Vás prozvánění trapný?

No, protože tam bude... a sakra :D

12. února 2009 v 22:42 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...další kalamitovej den, dokonce i já z jedný naší "městský čtvrti" dojela do školy seš zpožděním, kvůli ledu na silnici. V němčině jsme se, samozřejmě německy, dívali na Arabelu a je to takový...jiný. Ale aspoň jsem zase viděla nějakou pohádku. :) VV nic zajímavýho, CH nad očekávání v pohodě, BI jako vždy, stihla jsem za tu dobu plno věcí (:D), z M jsem dostala z dobrovolnýho zkoušení 1, poté co jsem původně měla špatný zadání, který samozřejmě nemohlo vyjít. Sedmou hodinu v ájině jsem psali ze sloves a mám 1 podrtženou. :) Odpo se zase sešla Partička Ká, "odběhla" jsem do hudebky, vrátila se a pak jsem jak neinteligentní lidé dobíhaly trolej. Btw. Nevíte o nějaký chytlavý, celkem rychlý a hlavně neohraný písničce, na kterou by se dala vymyslet nějaká normálnější sestava, než ta country? :D Půjdu se umejt, koupelna uvolněna. Mějte se a dobrou... :)
Mám se vyjádřit jedním slovem? Tak jo, mucQ. :D
Pche, a proč bych měla psát první? Snad jen, protože... :D
Jasný, a to si mám jako mejt hlavu, sprchovat se a holit si nohy v umyvadle, né? Vtipný. (A ještě bych mohla radši dávat pozor, abych se neutopila.)

Wow...prostě hustý, neuvěřitelný...

11. února 2009 v 22:52 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...já nevím, jak to popsat. Prostě hustý. :D Ale stejně tomu furt nevěřím. Čemu? Nepovím. :D

Pondělí. První den po prázkách. Myslím, že jsme to všichni docela přežili, ne? Po hudebce jsem u P. doma pozorována špehovací kamerou vyžrala část jejich zásob sušenek, aby se mi co nejlíp cvičilo s flaškama od Mattoni. :D
Úterý. Po osudovým basketu, rozcuchaná, rudá, vyklepaná a s čokoládou na zubu, ale přece a hlavně ÚSPĚŠNĚ. Kdybyste mě viděli... :D Akorát mě mírně rozhodila infoška. Na souboru se nás sešel rekordní počet. Večer mi dal ještě zabrat děják, ale tak co bych pro tu školu neudělala, co?
Středa. Dneska. Přežila jsem němčinu, děják, dokonce i chemii, narozdíl od těch několika rozbitých věcí. :D Ta chemie bude docela mazec. Z města jsem jela s A. z prváku a zjistila jsem, že od tý doby, co přišla na gympl jsem se s ní snad nebavila. (Pochopte to tak, že už se známe z dřívějška.) V hudebce v pohodě, dokonce sem byla i několikrát pochválena, což se mi zdá jako úspěch. :D Odtud jsem jela s M. a A. a byli jsme všichni vyhoštěni z troleje těsně před konečnou, vlastně ani pořádně nevím proč. Ale jedno vím jistě. České silnice v době sněhové vánice kloužou a to přímo neskutečně. :D S K. jsme podnikly výpravu po okolí a teď tu zase kysnu u PC.

A už dlouho nebudu, protože jdu na 7 a chci se aspoň trochu vyspat. Tak dobrou... :)
Deset deka salámu a utřeme si poličku, cihla vedle cihly, cihla vedle cihly. (Kdo ví, pochopí.:D)
Vzdálenost metr je stejně na prd.
Je normální řešit záchody? Asi jo. :D Ale...

Po dlouhý době šup do školy...

8. února 2009 v 22:43 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...jo, zítra ráno mi zase zazvoní budík, abych vstávala do školy. Fajn, ale já chci delší prázky. :( Chtěla sem si napsat hodně dopředu a stejně budu zase skvěle unavená. Ale těším se strašně moc na ty lidi tam, a hlavně doufám, že díky těm prázdninám nás hne dnebudou drtit.

Včera jsem v podstatě skoro celej den ležela doma a lenošila, zase po dlouhý době. Až večer jsem byla s K. bruslit.
Dneska jsem chtěla vstávat tak nejdýl v 8, abych zítra vstala, každopádně jsem úspěšně zaťápla mobil a spala až do 10. Odpo jsem chvíli byla s A. a M. a dokonce mě nakonec přemluvily k tomu, abych se dívala HSM 3. Jako měli jste vidět moje výtlemy, neberu nikomu, komu se to líbí jeho názor, ale já fakt nemohla. Já musela smát. :D Pak jsem byla s A. venku, každopádně bylo to fajn do tý doby, než se k nám přidali M., A. a ten třetí, nevím, jak se jmenuje. Příště to snad bude lepší, ale ono by stačilo, aby nutně nedávali najevo, že jsou to prostě nejvíc puberťáci. S P. jsem byla zase bruslit a tak. A teď jsem si dodělávala zbytky věcí do školy a už půjdu do postele, chci zítra vstávat v pohodě. Pá :)
Já nemůžu za to, že to prostě nejsem schopná vystát.
Hmm, co člověk může asi tak čekat.
Co nejdřív se pokusím, už mi z toho hrabe.

Zpíval kdysi kdosi tmou...(J.Kainar)

6. února 2009 v 22:40 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...tak už je zase pátek, v podstatě poslední den našich jarmích prázdnin. Na druhou stranu, když to vezmu optimisticky, v neděli to bude poslední den našich 10-denních prázdnin a nikdo další po nás už tak dlouhý prázky tak dlouhý mít letos nebude. :D Ne, že bych chtěla být škodolibá. Plánovala jsem, kdo ví jak si aspoň poblíž Jihlavy nazalyžuju a plno dalšího, nakonec jsem byla lyžovat jen jednou a nebylo nakonec ani takový to krásně sněhový počasí. A celkový zhodnocení prázek? Myslím, že jsem si je celkem užila, ikdyž mám dojem, že jsem polovinu věcí, který jsem chtěla, nestihla. Ale něco do školy aspoň už mám, skoro půlku toho, co jsem potřebovala.
Včera jsem se chtěla ozvat, ale nakonec se mi tak nechtělo, že jsem se na to prostě vykašlala. Dopo jsem byla s K. plavat a přitom mě tam vytáčely min. 2 holky, který uměly fakt dobře plavat, zatím co já jsem si tam plácala ten svůj pochybně vypadjící znak. K obědu jsem kuchtila pro mě a tátu zbytek hranolek a polívku, maso jsem je ohřívala a stejně, ikdyž mě táta na sraz se stříní a její kámoškou vezl, přišla jsem pozdě. Prošly jsme zase plno obchodů, holky něco a nakonec i já jsme si něco málo koupily a zakempily na jídlo v Ká kousek od jihlavský partičky hoperů. Vyrazily jsme zase dál, a potom jsme si zase daly zmrzkovou přestávku. Ještě poslední obchůzka obchodů, kdy jsme potkaly M. a tím si pořídily věšáček na tašky. :D Trolejem domů jsem jela s jednou mojí bejvalou spolužačkou, doma se zdržela asi tak 3 minuty a zase šupajdila na bruslení. :D Zase jsem si o něco málo rozšířila obzory a cestou zpátky - pěcha, trochu namrzla.

Dneska ráno mě vzbudila nějaká slečna z agentury blablabla kvůli nějakejm balíkům. Sice bylo už asi půl 11, ale měla jsem chuť jí uštknout přes telefon. :D Hrála jsem si na hodnou holku, chvilku si dělala věci do školy a uklízela, uvařila si a snědla rajskou polívku k obědu, četla si a vyrazila do Ká. Bylo to takový jiný, v týhle malý sestavě. Zjišťuju, že jsem místama mimo víc než dřív a nevím, čím to. Už mi to všechno, co ještě musím udělat asi leze na mozek, ale jediný, co by mi z toho pomohlo by bylo bejt nějakej čas v kómatu nebo nevím. :D Jdu dopsat referát o sbírce básní Nejhorší láska, která nezlomí od Josefa Kainara, ať už to mám z krku amůžu jít do postele. Tak páčko...

Zajímalo by mě, co by se s tím koncertem R. dalo udělat. :D Tož nevím...

Vysype tam celý kapse... Prosím? :-O Nic!!!

4. února 2009 v 22:41 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...asi takhle na mě jsou příjemný v Brně ve Vaňkovce. Teda jako aspoň nějaká "uklízecí bába". :D Tvářila se, jako kdyby mě chtěla nejmíň upálit a přitom jsem chtěla vyhodit jen pár použitých kapesníků.

Vezmeme to pěkně popořadě. Psala jsem naposled v neděli, kdy měl Hyňďa-Pinďa, naše třídní skoromodla, svátek a já na to úúúplně zapomněla. A to nám dokonce ve čtvrtek dával takový krásný vizitky s mimčem. :D

V pondělí jsem konečně zase byla lyžovat, s L. a Š. Kde jinde, než na Šacberku. Po obědě jsem dotáhla zase haldu knížek do knihovny, jela k L., pak jsme jely do CP v podstatě jen na zmrzku. :D
V úterý nebo-li včera jsme s našima byli v Brně. Navštívili jsme výstavu o Tutanchamonovi. Líbil(a) se mi (nejen Tutanchamon). :D Byli jsme i ve Vaňkovce a pokud je to fakt ono, tak už možná vím, kde je "kafíčkový nebe", kam chodí Doomi. :) Vyvedlo mě z konceptu, jak tam v Brně na někerejch místech jsou prostě "skleněný výlohy" třeba i v pizzérii nebo kavárně. A jak prochází lidi, úplně Vám kradou soukromí. Není to zas tak špatný, ale zlatá čajovna, přítmí a soukromí. :D Taky díky nějaký paní už vím, kde je v Brně Humenná ulice, o který jsem v životě neslyšela a myslím, že nějací Brňáci by na tom byli stejně jako já.
A dneska jsme byli v Praze. Prvně v Hrzánským paláci mrknout se na různý vyznamení z celý Evropy, omrkli jsme střídání hradních stráží a prošli se od Pražskýho hradu přes Karlův most až do restaurace U chlupatýho ducha. :D Pak jsme byli ještě v Národním muzeu mrknout se na výstavu o 1.republice., dali si něco málo na zub a vyrazili jsme na cestu ku domovu. (Celej den jsme občas "potkávali" obchody a chodili do nich "na návštěvu". :D) Ještě jsem si vzpomněla. Když jsme jeli tramvají, jela s náma nějaká škola. Vedle nás stáli kluci, max. tak 9-letý a prostě bylo vidět, že jsou to prostě největší "frajírci". Jejich rozhovory mě docela slušně pobavili, skoro víc než to, že když do mě vrazili a omlouvali se mi, museli se na mě koukat nahoru, protože byli nejmíň o dvě hlavy menší než já. :D Říkám si, jak je ta Praha malá. A proč? Myslím si to t jednoduchýho důvodu, potkali jsme tam jednoho našeho skorosouseda a cestou zpátky v buse taky pár známých lidí.
Za celou tu dobu dneska i včera jsem nafotila docela pěkný množství fotek, až se budu nudit, možná to projdu a vyberu, čím bych se pochlubila. :D Ale zas tak skvělý fotky to nejsou. Hlavně je škoda, že bylo takový zamračený počasí. :(
..před Hrzánským palácem...
Chjo, já bych chtěla nějakej kontakt nebo aspoň jméno. :( (Jaká by byla šance?:D)
A nějaký nový boty typu skejty nebo podobně by se taky hodily, už mě to nebaví v tomhle teple chodit v kozačkách. Chudinky nožičky. :D
Štve mě to. Já si fakt nemůžu pomoct, ale já už kolikrát fakt nevím, jak bych to přešla.
Četla jsem, jak jeden kluk psal o blogový komunitě. Vypsal pár blogů který on zná a v podstatě z jeho článku vyplývá, že všichni ostatní mají blogy na nic a podobně. Řekla bych, že je to hodně realitvní a když vypíše pár blogů, kde nepřidávaj pixelky, nic to neznamená. Vždyť takových, řekněme kvalitních blogů může být plno dalších, který nezná, ne? Teď to asi vypadá, že se žárlivě bouřím, že můj blog v tý komunitě není napsanej. Proto už radši mlčím. :D
Zajímalo by mě, jak to teda s tou mojí fantazií je nebo není.
Končím, už radši nebudu uvažovat ani nic podobnýho. ;) Páčko...

Oasis - Don't Look Back In Angerodkaz
...další písničkamého srdce :)(Nejspíš opět s nefungujícím zobrazením videa.)

Už je tu únor....

1. února 2009 v 16:08 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...a už to utíká pořád dál a dál. Do konce února ještě platí ta hromadná sázka, hmm, to bude ještě zajímavý. Stylem: Zítra večer napíšu, dobře napíšu až za hodinu, nebo né, napíšu to zítra ráno jsem se vlastně od úterka neozvala. Možná jste vlastně ani o nic moc nepřišli.
Ve středu byla poslední den, kdy jsem byla doma. Akorát k večeru jsem jela s taťkou na velkej nákup, měli jsme doma už docela vyžráno.
Jo, tak čtvrtek byl neuvěřitelně akční oproti těm předchozím dnům. Konečně ve škole. Párou hoďku jsem dostali vízo a byli jsme vypuštěni na oběd, donesly jsem A. vízo, vyvenčily Zipa a zapadly do čajky za ostatníma. Možná mi ke štěstí opravdu stačí málo, ale ta atmosféra mi při počtu 15 lidí přišla taková strašně fajnová, uvolněná a tak. Když si odmyslím pár trapných chvilek. Potom chvilku Ká a šup domů. A vízo? No nejsem strokrát nejspokojenější ta 3 by tam být nemusela a těch 2 mohlo být míň, ale naši to berou v pohodě a to jsem ráda.
V pátek přijela z Prahy teta D., vyrazili jsme na dědečkův funus a já už potom po chvíli nebyla schopná vnímat význam slovního spojení upřímnou soustrast. Odpoledne jsem ještě jela na chvíli za holkama.
V sobotu, takže včera jsem dopo byla s P., obešly jsme pár obchodů, lékárnu a udělaly si jídelní hody, který jsme završily lakováním nehtů takovou hezkou zelenou na střídačku s takovou žlutou, která má nádech do oranžova. :D Odpo jsme s našima a tetou a strejdou třídili a uklízeli, až jsem se z toho málem mínila zbláznit. V CP jsme se stavili v KFC, doma jsem se pořádně u televize nadlábla, měla jsem v plánu jít na počítač, ale byla jsem z toho docela unavená, takže jsem šla rovnou spát.
A dneska jsem si zase relativně dlouho pospala, předpokládám, že za tenhle prázdninovej týden si naspím dost dopředu, abych potom byla zase schopná dobře fungovat.
Na prázky mám v plánu takových věcí - lyžovat, bruslit, plavat, dělat něco málo do školy, jet na výlet. Tak jsem zvědavá, co všechno z toho zrealizuju. A hlavně s kým, protože naprostá většina lidiček mýho srdíčka odjíždí někam pryč na hory. Ale tak chápu, že naši sami od sebe už nikdy asi na lyže nestoupnou. :D Teď poté, co jsem tohle všechno sepsala mám chuť to všechno smazat, protože ono to vlastně nemá smysl, nebo aspoň pro kohokoliv jinýho, než mě.
Možná jsem včera z auta viděla falešnýho Zbyška. :D
Nikdy jsem se doma necítila víc jak v galerii, než teď. Stačilo by, aby jste viděli naší předsíň→snad min. 15 obrazů.
Sněží, úplně krásně a doufám, že ještě dlouho bude.
Taky jsem zjistila, že se mi nezobrazuje únor 2009 v levým sloupečku se článkama, kde jsou jednotlivý měsíce. (Doufám,že víte, co myslím.)
Radši to tu balím, možná se ozvu ještě večer. Nevím. Páčko...
...tahle písnička mě tak nějak pohlcuje :D (Fall Out Boy - What A Catch, Donnie)