Listopad 2008

Zimní místnost...

29. listopadu 2008 v 13:42 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...tak bych nazvala Aniččin budoucí pokoj, když jsem se dneska v noci probudila. Trochu kosa. :D Včera jsme ve škole opravovali čtvrletku z češtiny - on asi nikdy nepochopí, že my jsme to brali jinak nebo nevím jestli ho to nenapadlo. V němině jsme psali na nepravidelný slovesa, tak doufám, že jsem to nějak výrazně nezvrtala. Poo jsem vyrazila za holkama do Nescafé autobusu, kde dávala za zálohu 20 Kč kafe a kdyžtak jste si mohli nechat hrnek, anebo jste peníze dostali zpátky. Já jsem ani tak trochu tu zálohu neplatila, takže si Čaní odnesla hrníček jako bonus. :D Následovala opět cesta do CP, pak jsem byla na chvilku doma a s Áňou jsme vyrazili na lovení dárků. Spala jsem ještě s Masrkét právě u Aničky, kde skoro mrzlo. :D Ráno jsme si dělali mňámkovní palačinky s kakaem. Za dopoledne jsem stihla vyrobit náš adventní věneček a ještě mírně probrat a poklidit různý moje krámy po celým našem baráku, docela makačka. :) Za chivlku vyrážím pryč, na našem Usínání na žíněnekách - ve cvičení. Předpokládám, že se nejdýl ozvu někdy zítra odpo. Tak ahojáá :)
...bála bych se, že spadnu...a takovej krásnej kontrast :)

Do ledničky nebo radši do skříně?

27. listopadu 2008 v 22:56 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
To co vidíte v názvu článku opravdu není hláška, ale jen poslední věta mýho fejetonu s tématem Jako na trní. (Čeho se týká? Kam zavřít čestináře, který nepodporuje volejbal a nechce nás tam pustit :D) Dostali jsme ho za úkol vlastně i v souvislosti s volejbalem minulou středu. Krom toho, že čím víckrát si ho čtu, si říkám, že to zas tak strašný není a navíc jsem za to dostala jedničku, tak na co si stěžovat. :) V úterý jsem semka na blog napsala něco na styl úvahy nebo tak a musím říct, že když jsem to psala, tak jsem se pobavila a bavilo mě to samo o sobě. Asi je zvláštní smát se vlastnímu životu, ale někdy to jinak nejde.
V pondělí jediná zajímavost - byla jsem se fotit na "průkazku". Opravdu "lavly" foto.
V úterý nám odpadla němina i bižu, takže čas byl využit k poflakování a lenošení. :D
Ve středu jsme naprosto netradičně měli děják s naším zeměpisářem a upřímně řečeno, má docela zajímavej styl učení dějáku. Možná lepší než ten zemák no. :D Odpo jsme byli s mamčou onu "průkazku" vyřídit. Poté jsem se absolutně mimo a tak nějak roztěkaná vřítila do hudebky, kde jsem ani na jendý hodině nepředvedla žádný extra výkony. Stává se. Večer jsme byli plavat. Zase tam byli nějací Machříci s velkým M. Zabít, rozkouskovat, zmrazit. :D Fuj, to radši ne, moc sadistický. :D
Dneska jsem zase po nějaký době absolutně zbytečně vstávala na sedmou, abych poté s dalšíma spolužákama zjistila, že náš učitel tak trošku nedorazil a asi ani nedorazí. Poslední hoďku jsme psali z ájiny. Momentálně mám z ájiny ten dojem, že ty písemky jsou naprosto lehký a nudný a pořád se nezbavím dojmu, že toho moc neumíme. Třeba pravdu nemám. V hudebce před komorkou jsem se snažila učit zemák asi tak 3 metry od našeho zeměpisáře, kterej tam byl se svojí malinkou rozkošnou dcerunkou. :D On, ten přísnej a s kamenným srdcem, vedle ní jakoby úplně roztál. A to teprve když jí nastavil dva prsty, aby se ho chytla těma pidi prstíkama. :) Jak fascinující. Následovala mučírna pro ruce ve cvičení - hrazda, šplhání na laně a na zvěr ještě basket. Fakt vtipný. :D
Zjistila jsem, že asi tak přes polovinu dárků k Vánocům mám vymyšlených, teď ještě koupit je a taky mít na všechny peníze. Jako já radši nechci počítat, kolik těch dárků celkem má být. Ještě si zopáknu něminu a zemák a jdu spát, nestojím o to věčně ve škole zívat.

Ten klíč vyzýval:"Vem mě a dones majiteli!" A nakonec to udělal asi někdo jinej.
Dvojnásobný otočení→co to znamená? Sakra, já nevím.
Otec, starší syn a mladší syn→stejně jsou všichni strašně stejní, až se tomu musím smát. :D


Přes všechnu neurčitost za tím vším stojím aspoň trochu JÁ...(tady neplatí slovo egoista)

25. listopadu 2008 v 22:53 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
(Není nikdo, kdo by při dopsání tohohle článku věděl u všeho, o co jde.)
Někdo má víc štěstí než rozumu a někdo zase naopak. U mě je to proměnlivý. A pokaždý se mi hodí to druhý, než co v tu chvíli mám.
Někteří mají to umění fiflenkovatět, ikdyž jenom vyjádří svůj zápornej názor k určitým věcem (např. k píchání prstem do břicha a mezi do žebra). Aniž bych to věděla, prej i já. Fááájn.
Někteří jsou občas tak mimo, že zdraví cizí lidí a teprve potom jim dojde, že tu osobu vůbec neznají. I já. Ale když já prostě měla nutkání pozdravit. :D
Někteří čekají věci, které jsou prakticky nemožný. A přitom by stačilo tak málo...nebo se taky "ono samo" to málo neudělá a nebude vůbec nic.
Někteří mě dokážu překvapit. Na co si kupovat v KFC pro dva lidi dva kelímky, když my obvykle máme jeden klidně pro 5 a víc lidí? Takový zbytečný utrácení peněz.
Někdy mám chuť vzít ty svoje fotky "na průkazku" a pohřbít je někam hodně hluboko.
Někteří mě dokážou odhalit nebo prokouknout až se divím. To jsem tak průhledná?
Někteří mi během chvilky dokážou zvednout náladu a vykouzlit úsměv na tváři.
A na druhou stranu mi umí někteří neuvěřitelně rychle vymazat úsměv ze tváře a vyhnat štěstí z očí.
Něco se může doopravdy stát a o něčem můžu jenom snít. Ale kde je ta hranice mezi tím?
A kde a jaká je vůbec ta hranice mezi tím, co píšu a tím o čem přemýšlím a cítím?
Někdy je až moc nejasná a splývající. Skoro jako kdyby jste místo na můj blog zavítali do mojí mysli. Brr, děsivý. RAdši jdu zdrhnout před vlastníma myšlenkama do postele. Dobrou...

Btw.: Včera to byl měsíc od ... a měsíc do Štědrýho dne. Zároveň to bylo 14 dní od ... a co se děje? N-I-C. Jaká to smůla. (Kdo by to byl čekal?)
...cesta do neznáma?

Vlk převlečenej za babičku a růžová Karkulka. A co sem já?

23. listopadu 2008 v 23:17 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...po dlouhatánský době se hlásím a věřím tomu, že jste mě tady strašně zdrceně oplakávali. :D Chtěla jsem někokikrát na blog napsat, ale buď jsem už byla moc unavená nebo se mi nechtělo nebo jsem prostě neměla náladu. Nechci se tady nějak vymlouvat, takže to klidně přiznám. :)
V pátek jsem měla jendo ze svých nejvězších štěstí v životě - už jsem stála ve fyzice u tabule a říkala jsem si, že jsem si to měla před hodinou ještě projít a nakonec se nechal vyzkoušet můj strážnej anděl E., fakt moc dík. :D Odpo jsme šli na "třídní čajku", do CP a potom na náměstí. To odpoledne jsem si připadala až na pár detailů jako malý, bezstarostný, šťastný dítě a takovejch chvílí ubývá. Divím se, že mě od toho smíchu nebolí břicho ještě teď. :D K večeru jsme měli další čajku, ale tam mi přišlo, že místama panovala až moc pochmurná nálada, že by tím počasím?
V sobotu jsem se vyspala skoro až do růžova a po sanze kuchtit s mamkou bramboráky jsem vyrazila ke kámošce, aby jsme šli k další kámošce popřát k narozkám a následně slavit do cukrárny. :D Po dalším prolezení toho konzumovýho monstra jsem se venku na sněhu v chumelenici cítila až tak volná, že jsem řvala po náměstí "jupí, hurá, wow" a podobně a vůbec mi nevadilo, že se na mě dívají jak na debila. A tím chci taky říct, že nechápu, jak někdo nemůže mít rád zimu. Jo, já vím, mrzne a podobně, ale i přesto to sněžení, ty vánice a prostě celá zima a celá atmosféra okolo ní je super. A když o tom tak uvažuju, už ani moc Vánoce neberu jako hlavní součást zimy. Už si nepřeju milion věcí jako dřív. Asi stárnu. :D Večer jsem s bráškou a mamkou byla poprvé v nový Dukle. To všechno tam- prostě luxus, co dodat. Byli jsme na Rembradntově Noční hlídce. To už tak super nebylo. Nebylo to špatný, ale pokud nefandíte filmovýmu kříženci porna s nechutností, tak na to nechoďte. A já od toho tolik čekala. Snad přístě. :D A bacha až na ulici potkáte paní se šátkem kolem hlavy, co vypadá jako vlk převlečenej za babičku a dospělýho kluka s tmavě modrou bundou a růžovou kapucou a vedle nich půjde holka v růžový bundě, budete vědět, že je to moje mamka, můj brácha Libor a já. :D
Dneska jsem poo vyrazila s L., byli jsme po naší procházce zase v tý barabizně a tam potkaly pár známých, teda hlavně jednu osobu asi pětkrát. Když jsem viděla, jak nás vždycky zpozoroval a zoufale se zatvářil a pro sebe si řekl: Do prdele!, tak jsem umírala smíchy, ikdyž ne moc viditelně, hlavně uvnitř v mém JÁ se to tetelilo. :D Následoval zimák s naprosto nečekanýma lidma a ještě míň jsem čekala jejich stav, kostel, doháněla jsem hraní na klavír a vytváření mýho slavnýho projektu Fashion Page do AJ a teď už tu jen sedím a poslouchám rodiče, jak musím jít spát. A taky už půjdu. Mějte se, brzy na písmenkovanou :)
...nechápu logiku, jak někdo mohl tohle vyfotit... :)

Koupíme lžičku... :D

20. listopadu 2008 v 22:44 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...nebo radši rovnou lžíci? Velkou naběračku. :D

Včera jsme ve škole měli turnaj ve volejbale mezi středníma školama - to hráli kluci. Jako na draka jsem gympláky (jak říkám já - jihlaváky) viděla hrát jen o jedný přestávce asi tak 10 minut a jinak samí cizí školy. V matice jsme prosili, nepustil nás, v češtině jsme taky prosili a to nás taky nepustil a to bylo to zatracený finále. :( V občance jsme psali SCIO testy - všeobecný studijní předpoklady a přiznávám se, že už jsem z toho ke konci byla absolutně na dně. Přijímačky bych už znova dělat nechtěla. Po hudebce jsem s Kikíí byla plavat. Plavání mi zhnusila jedna věc, která by ostatním nepřišla tak strašná. A vlastně taky ti největší borci. Jedni skáčou jak debilové a myslí, kdo ví co si o nich nemyslíme a ty druzí čučí jako kdyby jim měli vypadnot oči. Btw.: Ta sázka příště musí být líp organizovaná, jo? :D
Ten volejbalovej turnaj pokračovali dneska - hrály holky. Ve výtvarce mě naše učitelka snad poprvé pochválila, že to mám pěkný. Jelikož se automaticky ve výtvarným směru mám za kopyto, tak mi to polichotilo. :) V bižuli jsme se na volejbal byli mrknout, takže jsme asi unikli poznávačce šutrů. V matice k nám přišel na návštěvu pan ředitel, zajímavý. :D Následovala čtvrletka z ČJ. Ha, ha, ha. :D Chci vidět výsledek. Nebo možná radši ani ne. Velkou část angliny jsem po škole protoulala s nějakýma dotazníkama, s malou zastávkou na volejbale. Odpo zase klasika→hudebka→cvičení. Takovýhle záchvaty smíchu, už jen z toho když sem viděla Petinu ruku jsem už dlouho neměla. A teď tu sedím a zase si říkám, musím jít spát a už tu neztzrácet čas a hlavu. A navíc mi zrovna hraje písnička La Fin od UDG, takže končím, ahoj a dobrou. ;)

Venku po Jihlavě...

18. listopadu 2008 v 22:18 | Mandie...Kikííís... |  ...foceno srdcem
...jihlavskej zámeček

Minulost uzavřena, budoucnost čeká...

18. listopadu 2008 v 21:59 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...řekněme, že jste tady v neděli v noci (a ani potom) nic neviděli, jo? ;)
V pondělí jsem si ráno docela pospala a po probuzení jsem začla být akční v tom smyslu, že jsem se umyla a začla s mamkou vařit a péct. Odpo jsem byla s Lucíškem venku, různě po městě a taky opět v CP. A za tu dobu jsem jsem sehnala pár fotek a taky se s nima ráda pochlubím. :) Dneska jsme po ranním volejbalu měli ve škole klid, až na písemku z fyziky, která doufám dopadne dobře. Tak dvojku bych mohla dostat. Potom jsme se celá třída "ulila" z jazyků, protože nás pouštěli dřív na oběd. Ptáte se proč? Ten důvod byla beseda s Michalem Vieweghem. (Doufám, že to píšu dobře.) Očekávala jsem, že by to mohlo být docela fiasko,a le nakonec to ani tolik fiaskový nebylo. :) Po besedě jsem šla s N. na busák a mrznout do hudebky, kde jsme s naším souborem, čítajícím neuvěřitelných 10-12 lidí, snažili nacpat do trřídy skoro o velikosti krabičky od sirek, ale vešli jsme se tam. :) Teď večer jsme s Lucíš byli v kině. Onen osudový film byl Madagaskar 2. Musím říct, že jsem si ho hned zamilovala ještě víc než jedničku. :) Dokonce tak, že si možná koupím i origoš. :D Ale překvapilo mě, že jsme si musely vybrat zrovna v kině to "místo pro zamilované". (Když jsem to rezervovala, fakt jsem netušila.) Zajmavý. :) Asi to tu balím, tak se loučím a pá. :)

Do černa zbarvený potoky...

16. listopadu 2008 v 23:33 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...nemáte nějakej zaručenej recept na ovládání emocí a citů? Ještě si nakonec budu připadat jako emo, ne?
V tomhle svojí povahu nesnáším, ale taky že nezměním.
Jen málo lidí mě v takovýhle situaci vidělo a stává se to málo kdy. A ještě míň lidí mě do týhle situace dostane, ač třeba nechtěně.
Nic tu rozebírat nebudu, zapomeňte.
A radši taky jdu, příště doufám budu v lepší náladě...

Jakej sem? Seš debil!

16. listopadu 2008 v 0:00 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
Zdravím Vás opět "originálním" pozdravem a opět po delší době. Neušetřím Vás od mýho rozepisování, nebojte. :D
Ve středu jsem opět fajnově musela vstávat na laborky a to jsem se večer ještě pozdě učila na písemku z něminy a ráno taky. Možná proto jsem měla pocit při první hodině při tý písemce, že to docela umím a tak jsem to snad napsala dobře. Po hudebce jsem s Kikí ještě prolezla kus našeho okolí a musím říct, že občas jenom to nesmyslný kecání o blbostech je to, co mi v některých mých náladách na nic pomůže+samozřejmě smích.
Ve čtvrtek jsme psali čtvrtletku z matiky, ze který mám zatím taky docela dobrej pocit. Ale znám svoje dobrý pocity. S Luciš jsme po školy jsme vyrazily do CP a vyzkoušely jsme si takový strašně hezký šaty. Následovala hudebka, "kupování dárku" a cvičení.
V pátek, což znamená včera, jsme končili po pátý hodině - odpadla nám anglina, naštěstí. S A. a K. jsem šla do CP, kde jsem se prej vlastně přisrala na oslavu N., ale už jsme to nějak tak řešily a dořešily, tak bych to nechala uzavřený. Prvně jsme seděli v KFC a pak jsme prolezli obchody. Večer jsem s kámošema a s mým bráchou byla na Sto Zvířatech v Tranu. Ikdyž, ruku na srdce, znám asi tak okolo 5 písniček, šla jsem tam hlavně kvůli tomu, že tam mělo být hodně lidí, co maj místo v mým srdíčku. :D Bylo to celkem fajn, potkala jsem tam docela dost známých a dost lidí jsem znala od vidění, teda fajn až na toho úchyla vedle kterýhobych si už v životě znova nestoupla, ještě že jsem už poblíž něj potom nebyla - snažil se ke mě lísat a hrabat mi na prdel. Měla jsem "mírně" dost ze staršího bratra osoby, která vyslovila první větu z nadpisu tohohle článku. :D
Dneska jsem stávala něco málo před 11, snažila jsem k obědu ukuchtit lívance z mamčinýho těsta, ale ke konci jsem už fakt na to neměla nervy. Podařilo se mi přelouskat jeden a půl knížky, s rodičema (hlavně taťka) jsem probírali naší domácí diskografii a poslouchali Beatles. :) Teď večer jsme s P. byly v kině na Let's Dance 2, já už to viděla poněkolikátý, ale nevadilo mi to. :) Momentálně mám za zádama puštěnej film Amadeus a jak tak přemýšlím, nikdy jsem to neviděla celý. Už bych asi možná mohla jít, tak se mějte a zase někdy na viděnou na mým blogu. :)

Jednou jedinkrát jsem byla jinde než normálně a proto ON byl tam kde já vždycky, kde normoš není, že?
Otáčí se, ale PROČ?
Mám to já krásný utkvělý představy. Fakt si myslím, že je to možný?
I v pohádkách to přece občas klopýtá...

Sv. Martin už přijel a sníh nikde...

11. listopadu 2008 v 22:35 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...a mám dojem, že zrovna loni jsem na městě nejvcí mrzla. Dneska to nebylo tak strašný, ale ještě se k tomu dostanu. Dneska ráno jsem byla objednaná na rovnátka a takže vlastně došlo k tomu, na co se hodně lidí s rovnátkama těší a já se svojí dobu taky těšila. Jenže poslední dobou mi přirostli k srdci ještě víc a takže když mi je dneska ráno (jen ty horní) sundali, měla jsem místama pocit, že mi vzali kousek MĚ, mojí osobnosti. Ve většině předmětů jsem to přežila, jindy jsem se málem unudila, ale žiju. K večeru jsme měli s děckama ze třídy sraz na námku právě kvůli ohňostroji a průvodu. Nakonec se náš dohromady sešlo asi 8? Prostě třídní. :D Poté jsme se loudali ještě s dvěma osobama z áčka+amíkem po JI a nakonec zakempili s jedním kelímkem v CP v KFC. Jaké to překvapení. :D
Včera jsme psali z chemie, doufám, že to dopadne aspoň trochu dobře a to samí platí v dějáku. Odpo klasicky hudebka-klavír→k Petě→do cvičení. Asi nic zajímavýho. Akorát jsem si teď vzpomněla - kámoška, u který jsem si nechala svýho plyšovýho méďulu mi ho donesla a v zemáku jsem ho držela v ruce a otáčela se za holkama, který sedí za mnou a furt něco kecala a Neči prej: Kristýno, přesťan se otáčet a kecat nebo Ti seberu medvěda.". Vám to asi vtipný nepříjde, ale já jsem myslela, že se místama udusím smíchy. A vůbec poslední dny si smích moc nešetřím. Ale to je jenom dobře. :) Ještě se půjdu mrknou na něminu a usínám, protože zase zítra jdu kvůli ChO zase na nultou.

Udělala jsem, co jsem chtěla, ale vlastně ani nevím, jestli to mělo smysl a měla jsem to dělat.
Jak já bych si přála, aby to dopadlo jak v pohádce. Krásně a bez problémů. :D
Pro P., viděla jsem
ho s ním, takže si fakt myslím, že je to ten, kterýho jsem Ti v pátek říkala. :D

To se časem doladí...

9. listopadu 2008 v 22:41 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...víkend je fuč. Docela se ale na ty chvíli ve škole těším.
Dostala jsem absolutně neobyvklej a trochu trhlej nápad.
A nejvíc se mi na tom líbí, že zatím není jediná osoba, která by věděla o co jde.
Nevím, co chci očekávat, ale už jen když na to myslím, mám strašně dobrou náladu.
A že potom možná budu zklamaná?
To se dopředu přece neřeší.
A všechno ostatní mi může a taky že bude jedno.
Akorát co mi kazí ty krásný iluze je myšlenka na všechny ty písemky a zkoušení.
Ale JÁ: nejen, že to přežiju, já si to i užiju a tečka. :)
Věřte tomu, že to, co držím v ruce je hvězda. Já tomu taky věřím.
A jak to dopadne? To je právě ve hvězdách. :)

Aťapó...

8. listopadu 2008 v 18:43 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...berte to třeba, jako pozdrav, jak chcete. Každopádně přesně tohle slovo jsem vyhrla v pátek před zemákem, když mi Ely přejela rukou po zádech. :D Jinak jsem naprosto normální.

Ve čtvrtek jsem se ozvala akorát s fotkama ze CP a musím říct, že těch komentářů u nich bylo tolik, že jsem je vlastně ani do teď pořádně nepřečetla všechny. :D Nebyla jsem kvůli mýmu četnýmu kašli v hudebce a proto jsem tam s nima mohla být. :) Do cvičení jsem se večer šla kouknout, ale necvičila jsem. Eva mi proto rovnou dala jendo stanoviště - člunkový běh- na hlídání. Asi jsem zoodpovědná osoba. :):D Taky jsem po dlouhý době viděla Magdu. :)
V pátek (či-li včera) jsem měla referát ze zemáku na Dynamiku obyvatelstva. Dostala jsem takovou pidi jedničku, že na ní je skoro potřeba lupa. A říkám si, když pak někdo tvrdí, že to není fér, že mám jedničku, má cenu z ní vůbec mít radost? O hodinu pozdějc ve fyzice mě málem kvůli neobvyklým chování lidí při výběru na zkoušení vytasil. Ještě, že jen málem. Z AJ mi ještě na celej pátek v hlavě zůstalo " bí-bop-a-lůla". Byla jsem s holkama ve městě a pak jsme s našima byli v CP. Spala u nás Peťa. Koukaly jsme spolu konečně na tu Amélii, Peťa se učila, kecali jsme, přežíraly jsme se. Ale stejně jsem o půlnoci málem usla v sedě na židli. :D
A tím přejdu k dnešku. Dneska ráno jsme vstali a dělaly obvyklé věci, které se dělají po ránu a pak jsme se začli koukat na Leťs Dance. Nebyla bych to já, abych u toho nedělala milion dalších věcí. A poo jsme přidávala na naše spolužáky mojí třídy, kam jsem chodila 1.-5. třída, plno fotek. Zajímavá nostalgie, a pak mi trochu hráblo a řekla jsem si, že prostě udělám tu MO (mat. olympiádu) a takže teď už jí skoro celou mám hotovou. Ale po nějakejch těch 3 hodinách, kdy jsem u toho ještě dělala GL (Genius Logicus) už jsem úplně hotová a dlouho nechci vidět číslíčka a další znamínka a spol. Večer asi půjdem do kina, tak proto píšu teď. :) Teď jdu něco dělat, nechci se nudit, tak pá. :)

...on tam byl, smůla, že?
...a navíc je tam pozvaná...
..do třetice - jeden se rozhodne a nakonec tam stojí X :D


Po nás potopa...

6. listopadu 2008 v 22:27 | Mandie...Kikííís... |  ...foceno srdcem
...aneb když v jihlavským charámu konzumu jménem City Park teče nejen Pepsi plným proudem. :D Po škole jsme tam s holkama zaskočili a myslím, že ty fotky mluví za všechno. A co teprve to video, který možná hodím taky na net. :D:D Tak už se můžete kochat a snad mě nikfo z holek nezabije. :) A teď letím, páčko. :)
(Přemýšlela jsem a nakonec jsem tam copyright nedala, jen na tu první, ale věřte tomu, že by mě hodně naštvalo kdyby si to někdo okopčil a vydával za svoje, ale můžu jenom doufat, že se tak nestane a nikomu se to zas tak moc nebude líbit :D.)

"Nómersí, nasérsí"...

5. listopadu 2008 v 22:26 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...ahojda. :) Jestli se divíte, cože to mám v názvu článku, je to jedna z mála blbostí , kterou jsem vymyslela myslímže pondělí. Není to moc dlouho, ale za tu dobu začla švtát doceal dost lidí, což se skoro až divím. Dneska to ve škole docela šlo, ani jsem nezpůsobila žádnou katastrofu v labinách z chemie, následně si na uklidněnou a posilněnou dala k obědu 13 knedlíků ke svíčkový(měla jsem hodně velkej hlad:D) a udělala jsem dobře, páč pak jsme psali neozhlášenou "písemečeku" z občanky. Ale musím uznat, že nebyla nijak extra těžká. A celý odpo jsem se "flákala" doma s kašlem, protože takhle sotva vydrží souvisle bez kašle mluvit, ještě abych hrála. Potom jsme se s Kikí jenom kousek prošly a potkali dva lidi od ns z gymplu z ročníku o rok výš. Nepochopím. :D
V pondělí jsem nakonec asni v zemáku ten refroš nemusela mít, takže se mi ulevilo. :D Už v tý době sem byla slušně nachcípaná, takže na klavír jsem sice šla, ale do cvičení ne. A zrovna když se nám vrátila naše Magduš po dlouhý době. Snad příště. :) (Zítra)
V úterý se ve škole asi nedělo v podstatě nic zajímavýho a po škole jsem šla s mamuškou za jendou paní, aby nás nalíčila a poradila nám oboum, co by se hodilo na naší pleť apod., kvůli čemuž jsem přišla mírně pozdě na soubor, kde nás bylo stejně 5 a půl, tak si říkám, jestli vůbec bude mít cenu ještě pokračovat.
Křídová aféra nijak nepokračuje a to mě docela štve. Už jen z principu. :D Ale tut de la frut jí říkat nebudu! :D (Bylo to jako rozloučení?) Jak to vytáhla Anička na svým blogu: všechno je prostě lavly a tečka. A já bych se měla uklidnit, krotit a možná místama se nechovat tak trhle. Třeba to půjde. Časem... :D Jdu za paní Postelí, tak vy pozdravujte tu svou a dobrou. :)

Já mám takovej vercajk, kterej přefikne úplně všechno...

2. listopadu 2008 v 23:12 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...zase po 10. hodině, ale přece se ohlašuju. :) Ještě se tu nějakou chvíli budu matlat s referátem do zemáku, protože pořádně nerozumím pojmu dynamika obyvatelstva, anebo teda pokud jo, tal ne těm informacím, který jsem k tomu našla. Nevadí. :D Dneska celej den jsem se povětšinou až na výjimky matlala s věcma do školy, což mě značně unavilo a dokonce jsem ani nestihla všechno. Chcou toho po nás asi moc. Teď se zase těšte na sloh - "mírně" se rozepíšu. :)

Ve čtvrtek jsem ve škole zase po dlouhý době musela zapojit svoje buňky, což se mi nakonec i celkem podařilo. :D Z AJ jsem dostala 1, 1- a z bižule nad moje očekávání. Se svojí rýmou jsem to v hudebce odpoledne skoro neudejchala, stane se. Ve cvičení byla tentokrát horda těch mladších a starší jsme tam byli 2.
V pátek jsem ze zemáku dostala 3,3 a to dokonce byly jedny z nejlepších známek ve třídě vůbec. Odpo jsme byli v City parku s lidma ze třídy, na autogramiádě SL a různě po obchodech. :D No a večer jsme s Markem byla Supportech a předtím jsme s nima dělali rozhovor. Dobrej koncert, ale byla jsem nalepších. :)
Včera jsme s našima byla u příbuznejch, kde jsme chvíli pomáhali se dřevem a poté jsem byla se stříní. :) Odtud (od mýho strejdy) pochází ten nadpis. :D
Chtěla jsem psát ještě víc, ale k tomu se zase kvůli pozdnímu času nedostanu, takže se opět loučím a dobrou. :)

Simple Plan - Save You...

1. listopadu 2008 v 23:30 | Mandie...Kikííís... |  ...co ráda poslouchám
Někteří z Vás už to ví, někteří možná ne. Simple Plan natočili novej klip k písničce Save You. Já ho sem teď dávám. Chtěla jsem se zase víc rozepsat do mých keců, ale už na to ztrácím sílu a proto ten klip. Co na něj říkáte? Mě se líbí a podle mýho názoru se jim víc než poved. :) Teď padám a pá.

(Pro případ, že by video nešlo odkaz.)