Červenec 2008

Začínám ujíždět na krásně barevnejch obrázích...

31. července 2008 v 12:47 | Mandie...Kikííís... |  ...obrázky
...ale uznejte, že jsou fakt hezký?:) (→celý článek)

Fotka SP...

30. července 2008 v 15:18 | Mandie...Kikííís... |  ...okolo slavných
...ukradena odtud z hlasování o fotku prázdnin 2008...:)


Pneumatika na kolo - HK...

29. července 2008 v 13:08 | Mandie...Kikííís... |  ...to, co nemá smysl
...tak takovejhle vzor bych si nechala líbit :D
http://www.noantri.com/wp-content/uploads/2007/05/hello-kitty-tire.gif

Avrilka...:)

28. července 2008 v 13:12 | Mandie...Kikííís... |  ...okolo slavných
pls nech tuhle ikonku jako zdroj ↓

Česká emo písnička...

27. července 2008 v 12:46 | Mandie...Kikííís... |  ...emo
...věřím, že pro mnohé z Vás to nový dávno není, ale já fakt nevím, co sem dát takže... :D

Fall Out Boy - Beat It...

26. července 2008 v 17:02 | Mandie...Kikííís... |  ...co ráda poslouchám
...už je to taky delší dobu, co je tahle písnička tzv. "profláklá"...už sme se s holkama bavili, že by bylo dobrý, kdyby kluky napadlo zastavit se na nějakej koncert v Praze... :)

Odjíždím do Krkonoš...

25. července 2008 v 23:12 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...jojo, zítra ráno odjíždím, přednastavila sem na každej den jeden článek. Net by tam měl být, takže možná se objevím na ajsku a třeba i něco připíšu.
Ještě co bych popsala poslední události. Včera měla Kiki oslavu narozek a odtud je plno skvělejch fotek, na kerejch sem nepoznala ani sama sebe. :D A dneska sem dopo byla ve městě s mamčou a potom ještě jednou odpo i s taťkou a večer (opět) s Kikí na kole. Jeli sme po nový silnice - jihlavským obchvatu a vy ne, heč! :D A jako skoro vždy, když sme se vraceli začínala bouřka. Ono na tom, že spolu nemáme jezdit na kolo fakt něco bude. ;) Cestou zpátky sme u silnice potkali takový krásný, malý, roztomilý koťátko a dokonce ho mám vyfocený. :) Doufám, že se před tou bouřkou schovalo.
Myslím, že to už by fakt stačilo a já teď zdrhám, ať zejtra vůbec stanu. Tak se mějte hezky, užívejte pprázek dokud to de a neseďte furt u PC, dokud to de. :D

Dneska mám svátek...

24. července 2008 v 21:53 | Mandie...Kikííís... |  ...od Vás pro mě a naopak
...jak už je jasný podle nadpisu a jak si mohli někteří, kteří ví, že se menuju Kristýna v kalendáři všimnout, dneska sem měla a ještě pořád mám svátek. Nevím, jestli mi třeba ještě někdo něco nevyrobil, každopádně všem děkuju za jakýkoliv ústní, písemný apod. přání. :) Tyo už je to třetí svátek, kerej mám od tý doby, co sem založila blog. Toto letí... :D
Spešl vzkaz pro Aničku a Markét: Musíme někdy v tom srpnu oslavit společně ten svátek, ale sem zvědavá, jak se všechny sejdem, páč to vypadá, že budu mít hooodně nabitej program. ;)
...a tohle je přání od Aničky...dík i Tobě:)
Imghost.sk

Krásný obrázky...

24. července 2008 v 12:53 | Mandie...Kikííís... |  ...obrázky
...narazila sem na takový krásný obrázky, mrknite se, mě se fakt strašně líbí... :)
→celý článek...

Je tu nějaký ticho...

23. července 2008 v 15:42 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...tím chci říct, že poté co odjela Kája je tady u nás doma docela takovej klid, místama až moc velkej, zase mi bude stejně jako po táboře chvilku trvat, než si zvyknu.
V sobotu (19.7.) jsme byli na Křemešníku na rozhledně, v Telči na balónech a v Dačicích na zámeckým nádvoří na divadle i s mýma rodičema. Odtud máme dost hezkejch fotek. :)
V neděli (20.7.) jsme byli s Aničkou ve voďáku a večer už podruhý na Narnii - Princ Kaspian, ale bylo ihned poznat, že to prostě není taková kvalita no.
V pondělí (21.7.) jsme byli na 36-kilometrovým okružním výletě kolem Jihlavy (pokud to tady někdo znáte: Zaječák→Rantířov→Hosov→Vysoká→Okrouhlík→Rančířov→Puklice→Malý Beranov→Staré Hory→Horní Kosov). Místama jsem myslela, že se zabiju (vyflákám se o nějakej šutr nebo kmen) anebo taky zabiju Káju. Nakonec jsme zůstali obě živý. :)
No a v úterý (22.7.) jsme dopo byli u nás ve městě, koupila sem si novej pásek(dokonce s otvírákem na flašky :D) a odpoledne si pro Káju přijeli. Ještě sem s pár lidma vyrazila do čajky. :)
A dneska (23.7. - oujééé brácha má svátek a já mu ještě nepřála xD) sem dopo akorát ležela doma, asi pojedu s našima na nákup a potom budu spát u mojí bejvalý spolužačky Terky. Takže nevím, dneska už se nejspíš asi neozvu a až se zítra dostanu na pc, doupravím nějaký ty fotky a na někdy až budu pryč je přednasatvím, takže se mějte a páčko. ;)

Dokonce žiju a je u nás EMOkrysa s mašlí na hlavě "ká", že? :D ...

19. července 2008 v 14:05 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...když sem teďkom byla u Káji, tak se mi tak nějak moc nechtělo psát nějaký články apod. Teď už sme u nás doma a včerejší cestu vlakem sme přežili. Ve vagonu s náma jeli takový "trošku" živější a veselejší lidi, taková parta a věčně tam hlučeli. Vypadalo to, že tam dokonce i na čas
běhali a v celým vagonu na chodbě zavírali a otvírali okýnka. Sem z nich mírně nemohla. :D Po obědě sme ještě před odjezdem byli v Lysý v cukrárně a potkali sme tam nějakou nejvíc scene a emo girl dohromady. :D Potom když sme tahli tašky sme jí potkali znovu a vůůůůbec po nás blbě nekoukala. :D
Ve čtvrtek (17.7.) jsme byli na kolech a byli jsme v Přerově ve skanzenu. Ta cesta na kole v dešti fakt stála za to, ale nejlepší byli nakonec úplně nohy celý obalený pískem a podobnejma sajrajtama a na zádech takovej potok špinavý vody. :D
Ve středu (16.7.) jsme byli v Praze s Kájou úplně sami, ale než sme docílili toho, že nás rodiče pustili samotný, trvalo to docela dost dlouho. Prolejzali jsme OC Nový Smíchov a čekali na Verčiku, ale nějakým způsobem nepřišla, ikdyž jsme se jí snažili sehnat, tak jsme nakonec usoudili, že nemá cenu čekat a šli jsme do kina na Narnii - Princ Kaspian. (Veri, jesli tohle čteš, tak se pak pls ozvi.) Původně jsme místo toho měli být s Verčou ve Stromovce no ale tak nevím. Ale jsem nehorázně ráda, že jsme v tom kině byli, protože to je fakt jeden z nejkrásnějších filmů, na kterým jsem kdy byla. Možná to je chvilkový poblouznění, ale mě se fakt moc líbí. :) Nakonec jsme to zpátky málem nestihli, mírně jsme nestíhali, ale prostě jsme měli štěstí a neujel nám vlak zpátky. :) Nakoupili jsme pár blbostí i užitečnejch věcí. :D ;)
No a úterý (15.7.) nebo-li den příjezdu jsem Vám tak nějak popsala v minulým článku. Snad jen bych dodala, že během těch dnů to moje nachcípání přecházelo z bolení hlavy na bolení v krku a skončilo ucpaným nosem. :D Prostě umění samo. :)
Za chvilu už budem vyrážet na náš další výlet, takže se momentálně loučím a mějte se. :) Snad se ozvu zase brzo, ale upozorňuju, že o prázkách se nespolíhejte na to, že i když jsem doma budu psát furt plno článků. To fakt NE! ;) Pápá...
PS.: Kdyby jste se chtěli zděsit, tak se koukněte na celý článek! ;)

U Káji (jak by řekla Anička, u krysy s mašlí na hlavě "ká")...

15. července 2008 v 20:53 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...ahojky. Včera se mi moc nechtělo na blog psát a tak sem se na to nakonec úplně vykašlala. Ode dneška dopoledne až do pátku odpoledne sem u Káji a potom pojedem k nám domů. Dneska sme vyrazili do Poděbrad a tam sem si koupila nový kraťáky a musím říct, že tam maj dost hezkýho oblečení. :) Nwm, teďkom mě docela bolela, sice je to už docela i lepší, ale furt nic moc, takže nic moc psát nechcu. Zejtra jedem s Kájou do Prahy, tak doufám, že se uvidíme s tou Verčou. :) Asi už bych odtud mohla vypadnout, ať tady zase jen tak nesedím u počítače.

Hůů-hůůů, sem tůůů...

13. července 2008 v 22:22 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...zdravím, zdravím. Včera sem přijela před obědem z tábora ze Zálesí a řekla bych, že s takovou celkem divnou náladou. Zase to dopadlo, jak sem říkala - s většinou jihlaváků s kerejma sem se tu chtěla rozloučit sem se ani rozloučit nestihla, ale to vůůůůbec nevadí. Třeba je uvidím už v září, že?:D Jinak jak z tábora tak z koncertu Avril mám plno hezkejch i nehezkejch zážitků, ale o těch se teď rozepisovat nebudu, páč u nás bude spát Ančí a já nechcu nic moc zdržovat. Každopádně si užívám prázky, tak jak si představuju (docela...) a myslím, že bude na co vzpomínat. Někdy zejtra až přilítnu z venku domů mám v plánu se o tom rozepsat. Takže teď už zdrhám, pá a dobrou. :)

Co vlastně znamená slovo škola?

12. července 2008 v 8:53 | Mandie...Kikííís... |  ...to, co nemá smysl
Š- šíleně
K- kruté
O-
obtěžování
L- líných
A-
adeptů
...to by aji docela sedlo ne?:D

Placky, který mě zaujaly...

11. července 2008 v 12:36 | Mandie...Kikííís... |  ...to, co nemá smysl
...čorkla sem je tady, a někerý se mi fakt strašně líbí, ale nikde poblíž se jaksi nedaj sehnat (pochybuju :D)... :) tahle první se mi líbí asi nejvíc a taky ta poslední...
http://www.trashypoodle.cz/produkty/big/10.jpg1.996027.jpg

Pár různejch obrázků...

10. července 2008 v 13:56 | Mandie...Kikííís... |  ...obrázky

Avril...photoshoots...

9. července 2008 v 12:24 | Mandie...Kikííís... |  ...okolo slavných

(→celý článek)

Jooo, dneska je koncert Avril...

8. července 2008 v 16:30 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...sice sem momentálně na táboře, ale touhle dobou už budu nejspíš někde buď na cestě do Prahy nebo v Praze, celá natěšená na koncert. Po skoro půl roce už je to tady, docela rychle to uteklo. :) Všem, kdo tam budou taky přeju, aby se jim tam líbilo. Myslím, že tam bude drsná atmosféra. :) Tak doufejte, že mě tam dav neumačká. :D Akorát, co by mě ještě zajímalo, je předkapela. Uvidíme no, páč Boys Like Girls i Jonas Brothers maj koncerty v USA.
http://lastheplace.com/images/article-images/1A_2008_WRITERS/Susie_Salva/avril_lavigne/best-damn-thing.jpg

Green Day...photoshooty...

7. července 2008 v 11:25 | Mandie...Kikííís... |  ...to, co nemá smysl
:) ukradeno tady...

Pikachu...

6. července 2008 v 13:41 | Mandie...Kikííís... |  ...obrázky
...tady sem narazila na obrázky Pikachua (nevím jak to pořádně vyskloňovat :D) a tak Vám je sem dávám. Úplně sem začla vzpomínat, jak sme někdy ještě na základce odhaduju kolem 2, 3 třídy někeří úplně bláznili. Ještě i to album s pokemonama někde mám a pokud se pamatuju dobře, chybí mi asi 2 z těch všech 150. :D
(další obrázky?→celý článek)