Květen 2008

Když nemá člověk co říct...

31. května 2008 v 22:43 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...je to špatný a já osobně nesnáším takový chvíle. Každej si podle tímhle textem představí něco jinýho. Jeden možná trapnou chvilku při rozhovoru s "někým"? Někdo jinej možná ve chvíli bezradnosti ve vztazích třeba spíš kamarádskejch? Možností je plno i jinejch. Prostě je to takový ticho po pěšině. Dost, radši už nebudu vypsávat žádný tyhle moje pocity, z těch bych se měla spíš vyspat.
K tomu rozepsání teréňáku sem se ještě nijak neměla, tak nevím jesli to nenecaht radši plavat? Až podle budoucí nálady. Jinak tenhle tejden sme ve středu měli pohodu leháro, jenom 4 hoďky. Ve čtvrtek už to sice nebylo tak skvělý, ale v podstatě taky nic strašnýho. Místo němčiny sme parodovali All X a řešili úplně nesouvisející věci s něminou a po 15 minutách sme končili, komu by se to nelíbilo? :D Na konec článku dám fotku ze čtvrteční ulejvárny - chemie. V pátek sme díky maturitním vysvědčením měli ředitelský volno. Dopo sem byla dvě hoďky ve voďáku (po hodně dlouhým překecávání rodičů-z důvodu ortézy) s El a Luckou, poté sme se přesunuli k Lucce domů a cestou sem potkala tetu se strejdou ze Světlý, kerý sem v Jihlavě fakt nečekala. Následoval bowling a zase hurá na město. A abych nebyla málo akční, jela sem ještě na hoďku zase do voďáku za částí naší třídy a menšinou, kerá k nám do třídy nechodí. Málo sem byla unavená. xD A dneska byla přehlídka pěveckejch sborů tady u nás v sokole v Jihlavě a my (starší žákyně) sme se účastnili jako pořadatelky, což znamenalo od rána od 8 až někdy do 8 večer (všimněte si, že je to 12 hodin) bejt na nohou, furt všehcno vědět, vyznat se všem a já nevím co všechno. Jako pár dospělejch (a to zdůrazňuju) lidí tam mělo dost (že by to bylo tou slívkou a vínem?), myslím v tom smyslu, že se dost napili a místama už snad ani nemohli vědět, co dělaj.
Říkala sem si, jak pudu po tak náročným dni brzo spát a nakonec tu zase budu sedět jak se znám do 11. Už to asi pomalu budu ukončovat, páč už si myslím, že sem se zase rozepsala víc než je zdrávo a stejně nevím jesli to čtete. Třeba Anička jen konec, co? :-P tak se mějte a dobrou...:)
(Elí, nezab mě pls :D a ten výraz celkem vyšel, ne?:D)

Asi byste to neřekli...

27. května 2008 v 22:40 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...ale já ještě furt pořád úspěšně žiju. :D:D Jojo, z teréňáku sem se vrátili minulej tejden ve čtvrtek a já od tý doby nebyl schopná dokopat se sem a přidat jedinej článek. Ta lenora, já si to klidně přiznám :D Až se budu matlat s prezentací do zemáku o tom našem slavným teréňáku, tak něco málo o tom co se tam dělo a nedělo taky napíšu, ale tomu dávám lhůtu tak do tejdne? Asi tak :D Jinak z teréňáku sem si taky odvezla mnou neidentifikovatelnej "úraz", já nwm co s tím jako mám a byla sem s tím i na chirurgii (2x), ale mám šíleně nateklou nohu, ikdyž teda teď už ne tak šíleně, nejspíš z toho krásnýho deštíčku a úplně nejvííííc rovňoučký cestičky. →Tím rozumějte úterní celodenní výlet, zhruba tak něco pod 30 km? Cestou se jedna šíleně akční část ročníku (včetně mě , a aby se to nepletlo sem se připletla mírně do čela skpuinky :D) tak trošičku ztratila, ale to víc pozdějš. Dneska sem na tu nohu dostala asi tak na 10 dní ortézu a omezuje to mojí vysokou aktivitu, což znamená, světe div se, že asi nebudu teď tolik akční. :(:( :D Dneska je měsíc od koncertu SP, víte o tom? Tyo, docela to uteklo :) Jinak já nevím jak vy, ale já poslední měsíc školy (červen, kterej tu za chvilku bude) absolutně nejvíc MILUJU...a jelikož to v podstatě už jen měsíc je a ještě k tomu máme venku krásný počasí. :) Zatím mě vůbec nenapadlo dělat si starosti s písemkama, který ještě budem psát, ale prosím i nadále mi zatím nekažte iluze, ať mám aspoň z toho dobrej poct. :D
Rozepsala sem se víc, než sem měla v plánu a teď to utnu jinak bych tu padla na klávesnici a kdo by mě s ortézou na noze tahal do postele(která je mimochodem patrová)? Jaksi nikdo :D Takže se tu mějte a páčko :)

Z výletu v Praze...

22. května 2008 v 11:40 | Mandie...Kikííís... |  ...foceno srdcem
...o výletu s rodičema do Prahy sem určitě už něoc málo psala a teď Vám sem dám dvě (vlastně tři) fotky odtud, s kerýma sem si trochu hrála...jako nevypadá to zas tak špatně, mohlo bejt hůř :D no nwm nwm...ale ta u tý fontány je asi hezčí a ještě jak je tam ten Pražskej hrad (teda ten Vít hlavně :D), mmmm :D:D posuďte sami :) po kliknutí na ně se otevřou na DA a pak se na ně můžete mrknout ve větším.. :)

Pověst propasti Macochy...

21. května 2008 v 15:10 | Mandie...Kikííís... |  ...příběhy, povídky, básničky
...obrázky (lépe řečeno fotky) z Macochy tady byli včera a já si nedám a neušetřím Vás toho a dám Vám sem i pověst Macoše, ikdyž si myslím, že hodně lidí, a ani bych se nedivila, kdyby všichni, jí znají :) takže pěkný početníčko :D zdroj pověsti
Ve vesnici Vílémovice žil mladý sedlák Hálek. Jednoho dne jeho žena začala postonávat, chřadla, až jednoho dne zavřela oči navždy a nechala po sobě malého chlapce, sirotka.
Za nějaký čas se sedlák znovu oženil, hospodářství vzkvétalo a sedlák se začal opět usmívat. A než se sešel rok s rokem, nové hospodyni se narodil chlapeček. To bylo radosti! Zato na Martina, na toho sirotka, přišly zlé časy. Ať dělal co dělal, nic nebylo maceše po chuti pořád jen hubovala. Inu proto na něj zanevřela, že právě on dostane celé hospodářství, a její vlastní dítě nic.
(pokračování?→celý článek)

Macocha...

20. května 2008 v 14:25 | Mandie...Kikííís... |  ...obrázky
...jo tak někde v těhle místech asi momentálně v nejbližších dnech bloudím s naší třídou a áčkem... doufejte, že přežiju :D a nakonec sem přidala jednu fotku, kerou sme s ta´tkou fotili někdy v roce 2005 na Macoše sami :)

One Night Band - Bells In My Head...

19. května 2008 v 14:40 | Mandie...Kikííís... |  ...co ráda poslouchám
...ikdyž je to satrší písnička a někteří z mýho okolí jí nemaj rádi, já osobně si jí poslední dobou docela dost zpívám a pouštím :) ...adresa videa... (kdyby "náhodou" nechtělo jít :D)

Jedem se předvést na teréňák...

18. května 2008 v 20:13 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...jo už je to tak, zejtra naše třída spolu s áčkem a čtyřma učitelama z gymplu odjíždí do Moravskýho Krasu...jedem na 4 dny, tzn. do čtvrtka...budem tam dělat něco jako rozbory vody, půjdem do jeskyní, na Macochu...prostě sebevražda každým coulem :D ale jako docela se i těším, mán vždycky období, kdy sem si říkala teď se těším nejvíc, podruhývůbec, prostě různě no...nějaký články sem už přednastavila, možná přednastavím ještě něco, prostě jak se mi bude chtít...tak doufejte, že mě někdo "omylem" neshodí do Macochy nebo nepojdu vyčerpáním :D tím bych navázala, že jak sem psala o těch atletickejch závodech, tak po dlouhým běhu (600 m) sem málem mínila doslova chcípnout :D a eště k tomu si myslím že mi to započítali nějak divně, ale to neřešte :D no a jinak sem byla v naší kategorii celkově 6...hmmm :D mohlo to bejt lepší, ale vzhledem k tomu, že mi fakt nedřem ve cvičení, jak někeří, co tam byli s náma, sem spokojená :) ale teda jako svaly fakt necejtím (nebo teda spíš cejtím až moc) a taky mě místama bolí záda (Lucí, budeš mít co na práci :D)...ještě včera po těch závodech sem byla s tátou v divadle na Hamletovi a musím říct, že měli strašně dobře udělanou scénu a není moc, co by se mi na tom nelíbilo :) už bych asi měla pomalu opuštět počítač, abychs e pořádně vyspala...sice tu asi eště chvilu budu ale už se rozloučím, tak se mějte a pápá :) přežijte to tady beze mě:D:D (jako by to byl nějakej problém;)
A na závěr tu mám jednu mojí fotku z prázdnin než sem šla na gympl - 2005, když sem s rodičema byla v Krasu :) ten ukazatel napravo→tam budem - ano, ano Jedovnice :D:D (prosím, neděste se)

Poslední zvonění...nikoho z nás neušetřili :D

16. května 2008 v 22:45 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...jo tak právě dneska by ten osudnej den. No myslím, že zodpovědně můžu říct - vůůůůbec sem nesmrděla a už vůůůbec sem nebyla morká :D první dvě hoďky na tělák sme měli supla, ale myslím, že sme se málem snažili víc než v nromál hodinách...no a potom sme měli mít ještě tři hoďky normálně vyučovací, ale nakonec sme je všechny strávili pozorováním právě scének maturantů...jako z někerejch sem fakt měla dost :D Včera sme byli v infošce v zoo fotit zvířátka :D na něco jako encyklopedie zvířat nebo tak. Právě mě k tomu nenapadá ten pravej název, jak bych to chtěla nazvat, nevadí. V hudebce sme se dodívala na Once a furt sme to úplně nedokoukali (grrr, já už to chci vidět do konce :D). Jinak zase poslední dobou padá až moc podezřele hlášek, z čehož se mi momentálně nic nevybavuje, což značí, že jak tohle dopíšu zapadnu do postele a konec. Dneska sme byli s Kájou v knihovně a zase sem si dotáhla asi 12 knížek, s tím, že třeba ani pak nebude co číst...jasnýýý, určitě :D už to ukončím jinak padnu tady na klávesnici a taky zejtra brzo vstávám, páč jedem se cvičením na závody v atletice, kerý dopadnou, kdo ví jak, takže bych to neřešila. :) Tak tímhle zase končím tak pápá :)

Pantoflíčky zasuňte patami do sebe...:D

14. května 2008 v 21:38 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...člověka víc připomínajícího teplouše sem snad ještě nikdy neviděla :D víc ještě pozděj...za tenhle tejden, nebo možná eště víc, co sem naposled psala nějakej takovej ten "souhrn" toho co se stalo, se toho stalo asi docela dost a nejsem si moc jistá, že se mi to bude chtít všechno vypisovat...šikovně sem chytila klíště, párkrát se málem ztratila, byla s rodičema v Praze, jen tak venku, potom ještě na Bouzově, v Javoříčských jeskyních a ještě v kartografickým muzeu no a já nevím tak to je tak přiměřeně všechno, ale moc se mi rozepisovat nechce... :D ale jinak ten nadpis-to byl jeden průvodce právěna tom Bouzově...sme se tam s Jane fakt málem skáceli smíchy :D mám úplně nejvííc moc moc fotek, některý se mi dokonce líbí a co víc, někerý se líbí i dalším lidem a nejen mě což je docel pozitivní...s mojí lemrovistí se mi nechce nic slibovat, že je sem dám, ale asi bych mohla co?:) jinka teďkom máme tejden plnej zkoušení a písemek a jako jediý z čeho mám dobrej pocit je asi fyzika, což se docela divím...a zejtra píšem něminu, tak se toho docela bojím...už nwm co psát, nechce se mi nějak moc konkrétně rozepisovat...a navíc když si to čte tolik lidí...bude to lepší když to teď utnu :D :) tak páá.. :)

Avril Lavigne - The Best Damn Thing...

12. května 2008 v 22:02 | Mandie...Kikííís... |  ...co ráda poslouchám
...ahoj, ikdyž sem měla v plánu dneska napsat po delší době zase nějakej dlouhej článek plnej mejch zážitků z poslední doby a všech možnejch keců a výžblebtů, nějak mě to potom přešlo a vůbec nic se mi psát nechtělo, takže to necám na příště, až mě zase chytne můza. Teď k tomu klipu, co sem dám. Je to už další písnička z (stejnomenýho) cédéčka Avril a mě osobně od začátku docela zaujala, protože na prnví poslech taková živá atp. Ten klip taky není strašnej, ale čekala sem, že by mohl bejt teda jako hezčí no...ale tak zase co si vlastně mám(e) představit pod pojmem hezký, hezčí, nejhezčí? Toť otázka. :D Poslední dobou ze školy(konkrétně z čediny) mám hlavu plnou úvah, takže něco tímhle načichlýho ukončím a vy mi spíš kdyžtak napište, co vy na tehle klip. :) A já se prozatím loučím, zase někdy - už radši neslilbuju kdy, páč to sama nevím :)

18.design...

9. května 2008 v 12:05 | Mandie...Kikííís... |  ...blog a historie
..ahoj :) tak myslím, že tenhle design už tu bude skoro měsíc, původně sem měla v plánu ještě k němu dodělat záhlaví, čemuž sem se nějak nedostala a tak sem ho nechala tak jak je teď a tady...jako to napravo sou králičí uši, a někerý lidi to ani nepoznali tak já nevímm :D:D ale mě přijde, že to docela musí jít poznat no :D teďkom na mě začla působit tak kráná jarňo-letní atmosféra tak nejspíš bude následovat už brzy nějakej veselej design plnej veselejch barev :) takže zatím se loučím a jeěště dse dneska určo ozvu :) náhled designu je tady :)

Tak sem zase tu :D...(SP+čarodky+všechno další :D)

4. května 2008 v 20:36 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...po dlouhý době zase něco píšu :) tak co jak bych shrnula tengle tejden? Stalo se toho až moc a to sem vlastně ani nepopisovala jak sme byli na těch Simple Plan, že ne? :)...nevím, jestli to má cenu, ale ještě něco málo k tomu napíšu...nebudu tu všehcno roezpisovat, to ne :D těsně před koncertem sme byli ještě na chvilku na Zličíně, hlavně abysme načerpali síly a neměli hlad a pak sme vyrazili směr k výstavišti, kde sem se měla setkat s Verčou, což se ovšem povedlo až po konertu :D:D ale sem ráda :) docela mě dostalo, že když sme zjistili, že berou pití tak sem byla scvhopná vypít půl litru najednou :D vevnitř sem si koupila origoš CD :) jako zabrali sme celkem přijatelný místo, akorát nechápu proč se někdo furt snažil cpát dopředu, tak sand byli tam kde byli ne? ...jinak mohli sme bejt tak 6 metrů od pódia? No nwm, každopádně se to fakt fakt strašně moc moc moc povedlo a já sem si to staršně užila :) jinak pondělí sem nějak tak přežila, v úterý sem večer měla v hudebce koncert s komorním souborem a hráli sem úplně bez prvního hlasu, takže to bylo celkem dost zajímavý...no a ve středu mi odpadla hudebka a s Kájou a Jane sme jeli k Jane domů...akorát už bych normálně na všechny gamblery (hmmm, Kájo? :D) poslala hromy, blesky :D:D ale řeknu Vám, že malou Natálku, nějakým způsobem s J. příbuznou, bych vedle sebe jen tak hned a na dlouho mít fakt nechtěla, ta je fakt jako až moc hyperaktivní, sadistická a další podobný mučící výrazy :D odpo ve čtvrtek sem byla ještě s Luckou v parku a ujistila se o tom, že v áčku sou opravdu neskutečně úchylní úchylové :D (sorry kluci, ale jinak se to, co ste tam dělali popsat nedá :D) ...v pátek sme jak největší socky zase šli do školy (ale nikdo jinej než GYMPL-MY, nešel že?:D) no v pátek sem byla odpo prvně s Áňou a myslím, že sme objevili nový místo, kam si bduem chodit sedat :) no a pak sem byla ještě ve městě s Jane a Peťou a mimochodem sme vyfotili několik super fotek (focením mě zase nakazila Kája a nevím jelsi to je dobře, spíš o tom pochybuju :D:D) včera sem byla s našima na zámku Kunštátu (doufám že to píšu dobře :D) a ještě sme se tam byli podívat do Jeskyní Blanických rytířů...na tom zámku sem potkala jendoho mýho spolužáka s celou famílií, což bych v těhle místch fakt nečekala...zase i tam bylo zhotoveno plno hezkejch fotek :) pak mě naši hodili na chatu ke Káje, kde sem byla až do dnešních nějakej skoro 3 hodin(?) a kde se nám povedlo několikrát primitivně zabloudit :D no a pak sme u nás doma dělali sami (s malou pomocí mojí mamky) čokoládový muffiny a musím říct, že to je fakt lahůdka největší :D no a teď sem se matlala s věcma do školy a asi v tom eště budu muset chvíli porkačovat, takže už nic neslibuju :) doufám, že sem Vás neunudila svejma kecama a kdyžtak to radši ani příště nečtěte :D eště nakonec Vám přidám fotku, na kerý sem já, kerou fotila a upravovala Kája u Jane v Přísece a mě se líbí, idkyž nechci bejt zase nějaká egoistická a působit jako fiflena, kerá všude produkujue svoje fotky s tím jak je krásná :D:D no nic už radši mlčím, mějte se a pápá :)