Listopad 2006

Blogový řetěz... :o)

22. listopadu 2006 v 17:35 | Mandie...Kikííís... |  ...to, co nemá smysl
Toto je Blogový řetěz. Spojuje všechny blogaře, kteří to čtou... Pokud chceš v tomto řetězu pokračovat, zkopči si to na blog a dopiš své jméno tam dolů...xD
http://theblaskeyedpeasblog.blog.cz
ooo http://redblack.blog.cz/
ooo
http://maped.blog.cz/
ooo
http://adeka5.blog.cz/
ooo http://vendikuvblog.blog.cz/
ooo
markiss.blog.cz
ooo
http://www.missyandmissy.blog.cz
ooo
http://www.bobinkaa.blog.cz
ooo
http://www.mishellka.blog.cz
***
http://www.blacks.blog.cz
:):)
http://hanuleprovas.blog.cz
=) http://www.lipowskasarka.sblog.cz
:o)
http://blog.lide.cz/qee01/
http://blog.lide.cz/popelnice7
:-)
http://klarakosnovska.sblog.cz/
:-) http://ivka654.sblog.cz
:)
www.sevlnka12.sblog.cz
:)
www.paty369.sblog.cz (:
http://boubiedoure.sblog.cz > =oDDD
:o)
www.blog.lide.cz/stopnuda
http://adelazverinova.sblog.cz/
http://www.sblog.cz/xmacik.
www.randitko.sblog.cz =)
www.xxTASHAxx.sblog.cz♥
www.bublinkova.limonada.sblog.cz xD
http://megy.misa.sblog.cz/

Setkání s Didllinkou-K...

9. listopadu 2006 v 15:53 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
..proběhlo v sobotu 30.9. v naší jihlavské ZOO. Táta mě tam sice hodil autem, ale samozřejmě tam Kája byla dřív než já. První kdo si měl všiml byl myslím že její děda. Před pokladnou byla moooooc velká fronta a tak jsme museli čekat, ale přece jenom jsme se dočkali. Celou tu dobu, co jsme tam čekali tam bylo skoro hrobový ticho, ale potom, když už jsme s Kájou chodily samy, tak jsme se s tím mluvením pomalu ani zastavit nemohly. Začali jsme si prohlížet zvířátka a já sem jich pár mým novým mobilem nafotila. A nejen zvířecí fotky, ale hlavně moje a Kájiny, některé jsou u ní na blogu. Počítám s tím že tady přibude dneska aspoň jedna bleskajda tak buďte pozorní!!! Zatím se mějte dobře, pá Kiki :o)
Pokud fotky chcete vidět, mrkněte na celý článek...

Pro shanennku k narozkám

9. listopadu 2006 v 15:45 | Mandie...Kikííís... |  ...od Vás pro mě a naopak
Předem malé upozornění:
Tento článek sem napsala 28.10., ale až teprve teď sem si uvědomila, že sem ho vůbec nezvěřejnila a tak se Lucko omlouvám, že sem ti ten dárek nedala dřív... Doufám, že se ti líbí a že se nezobíš, že sem to zapomněla zveřejnit fakt ještě jednou sorry a teď už k tomu přání... a ještě znovu upozorňuju, že to bylo psané dřív...

Protože Lucka měla včera narozky a já sem jí včera sem na blog nic nestihla dát, protože sem nebyla ni na počítači tak jí dávám něco teď! Není sice nim moc super ale doufám že se ti to bude líbit! (chceš se podívat?→celý článek)

Pro Petulllku za 6.bleskovku

9. listopadu 2006 v 15:39 | Mandie...Kikííís... |  ...od Vás pro mě a naopak
A tohle je diplomek pro Petulllku za 6.bleskovku, která jako první správně odpověděla, že se na obrázku skrývá Chaning Tatum. :o)
PS: Omlouvám se, že sem sem ten cenu dala tak pozdě, ale neměla sem moc času...

6.bleskovka

5. listopadu 2006 v 19:28 | Mandie...Kikííís... |  ...soutěže
Kdo to je, víte to? Odpověď napište do komentářů!
(Malá nápověda: hrál ve dvou filmech o kterých sem se v některém z přechozích článků zmiňovala!) A ještě něco, možná je to tak trochu chyták, ta fotka je graficky upravovaná, ikdyž to moc nevypadá!
Bleskovka ukončena!!!

Další várka ikonek...

5. listopadu 2006 v 12:21 | Kikííís... |  ...diddl ikonky
Tak tady jsou další ikonky pro některé z vás, kteří si je objednali tady!
Pokud ještě máte zájem tak si napište do komentářů a můžu vám taky ikonku vyrobit!
Teď už k ikonkám již vyrobeným - zobrazí s epo kliknutí na celý článek...

Začíná zima...

4. listopadu 2006 v 13:13 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
Takže nejprve se vám chci omluvit, že tady moc často nepřibývají články. Prostě na to většinou nemám čas nebo náladu. Hold se musím učit do školy a jen příští týden píšem asi 3 nebo 4 písemky. No a teď příjemnější věci, konečeně začalo sněžit (teda aspoň tady na Vysočině), a já už se těším až se bude dát lyžovat, bruslit atd., ale ještě víc se těším na moje narozeniny, které mám 16.12. (sice je to ještě docela daleko ale to už vydržím) a na vánoce. Já osobně mám zimu ráda, ale občas mi vadí chumelenice no ale to se přežije. Včera sem byla s mojí kamarádkou ( i spolužačkou) Ančou v kině na filmu Super náhradník a musím říct, že je to oprvadu povedený film, ale mě se přeci jenom víc líbil film Let's dance! Vřele všem kdo to ještě neviděli oba dva filmy doporučuju! Pak sem chtěla ještě poprosit, abyste pro mě hlasovali tady v soutěži o nej blog (samozřejmě hlasujte jen když se vám můj blog líbí!), jsem tam jako Mandie-www.kams.blog.cz ! Předem dík! A co vy těšíte se na vánoce??? Už víte co si budete přát k vánocům??? To mi napište do komentíků a hlasvně hlasujte v anketě, jak se vám líbí zima!!! (anketa se zobrazí po kliknutí na nadpis nebo na komentáře!) A nakonec ještě jeden obrázkový vtípek:
Mějte se hezky a užívejte si sněhu, pá Kiki! :o)