Srpen 2006

Harry Potter a Ohnivý pohár...

23. srpna 2006 v 10:13 | Mandie...Kikííís... |  ...Harry Potter
(...víc obrázků? → klik na celý článek)

Obrázkové vtípky...

22. srpna 2006 v 16:49 | Mandie...Kikíís... |  ...to, co nemá smysl
Jsou to sice obrázky které mi přišli mailem ale strašně se mi líbily tak sem Vám je semka musela dát! (pokud nevíte co dělat když se ty obrázky nezobrazí tak zmáčkněte právé tlačítko myši a dejte zobrazit obrázek a měl by se zobrazit!)
(víc obrázků? →klik na celý článek)

Jsem tady...

21. srpna 2006 v 11:43 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
Přijela sem už předvčerejškem ale nechtělo se mi jít na počítač a musela sem si v pokoji uklízet! V Říčanech to bylo hezký a určitě se tam ještě někdy ráda podívám! Jak ste si prázdniny užili vy??? A těšíte se do školy nebo by ste tam radši vůbec nešli??? To mi napište do komentářů a ještě jedna poslední otázka co mám přidat na blog??? A nezapomeňte že se ještě pořád můžete přihlásit do soutěže My little photo!

Jedu pryč...

13. srpna 2006 v 11:40 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
Takže dneska odpoledne asi ve tři hodiny jedu za mojí kámoškou Barčou do Říčan u Prahy. Přijedu až příští neděli takže tady nebudou příbývat články. Až přijedu tak Vám napíšu jaký to tam bylo a možná vám sem dám i fotky. Mějte se pěkně a užívejte prázky páá Kiki!

Už nemám LG......

11. srpna 2006 v 9:27 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
Jak už víte v jednom z dřívějších článků sem se zmiňovala že mi někdo ukradl mobil když sme jeli z dovolený z Krkonoš! Stalo se to v hypernově v Hradci Králové pravděpodobně když sem si zkoušela jedno tričko! Docela hodně mě to naštvalo a momentálně mám docela starej mobil a musím si počkat než mi rodiče koupí novej (už aby to bylo!)! Taťka mě obnovil číslo takže ty co moje číslo mají je furt stejný jako bylo, akorát mě mrzí že sem na počítači neměla uložený všechny čísla co sem měla v mobilu! Ztratilo se mi asi 20 čísel z 80 a to je fakt škoda! No ale co s tím nadělám! Tak to je on (je to mobil mojí mamky měla sem ho půjčenej jen na tu dobu než mi táta opravil Siemens MT50 a te´d už mám ten druhej, kterej je o něco lepší než ten první) ...páá Kiki... :
↓↓ Siemens C35i ↓↓
↓↓ Siemens MT50 ↓↓

Nemilé zjištění...

7. srpna 2006 v 19:45 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
...jsem zjistila, že jedna holčina mi k článku Už sem z5... :o) napsala komentář a vydávala se za mojí kámošku Markét. Prvně jsem nevěděla, kdo by to mohl být, ale pak jsem si prošla IP adresy a bylo to jasný. Pro : Řeknu Ti, že bych to od Tebe nečekala. Myslíš, že by to Markét někdy napsala? A navíc nechápu, proč si to vlastně psala za ní? Jestli je to tvůj názor, tak to příště napiš pod svým jménem a nestyď se za svůj vlastní názor. A navíc si myslím, že Ti za to Markét nebude vděčná. Už jsme si to mezi sebou nějakým způsobem vyřídili, ale byla bych ráda, kdyby se to nejen na mým blogu už neopakovalo. Říká vůbec některým dnešním blogařům něco slovo čest? Díky a pá Kiki...

Pro Domčindu k svátku...

6. srpna 2006 v 15:41 | Mandie...Kikííís... |  ...od Vás pro mě a naopak
...sice Domčinda měla svátek už předvčerejšekem 4.8. ale já sem jí ještě nic nestihla dát tak jí to dávám až teď opožděně. Doufám, že Ti to nevadí a že se Ti to aspoň troškulíbí. Je to jenom taková maličkost, akorát se Ti ještě moc omlouvám, že je tam www.dominkalew.blog.cz místo www.dominikalew.blog.cz fakt moc se omlouvám, překlepy vládnou světem. :D

Už sem z5... :o)

5. srpna 2006 v 20:29 | Mandie...Kikííís... |  ...moje kecy
Vrátila jsem se z dovolený, kde bylo z části hezky, ale taky někdy pršelo. Zkrátka smůla! Vrátila jsem se dřív, protože jsme nakonec do Liberce nejeli, ale snad tam ještě někdy teď o prázkách pojedem. Ze začátku bylo hezky až moc vedro a svítilo sluníčko, ale asi v polovině týdne začalo být zima a pršelo! Chodili jsme různě horách, ale spíš jsme jezdili lanovkou nahoru na horu a tamj sme se prošli a pak jsme zase jeli lanovkou z hory dolů! Takhle sme byli na Medvědíně, na Sněžce, Na pláních a na Špindlerovku (Špindlerovu boudu) sme jeli autobusem! Taky jsme byli v novým akvaparku ve Špindlu a koupali sme se taky v bazénu u hotelu. V hotelu byla v úterý diskotéka a ve čtvrtek se grilovalo. Cestou zpátky jsme se stavovali ve Dvoře Králové v Zoo a v Hradci Králové, kde jsem přišla o někdo mobil, takže teď mám s prominutím starej křáp, ale co už. Víc podrobností sem dyžtak dopíšu pozděj!!! Napište komentíky, jak si užíváte prázdniny vy. :)